PDA

Zobacz pełną wersję : jak gotujace sie zaby

Strony : 1 [2] 3 4 5 6

Kazimierz
12-02-2008, 21:51
>>...Taki tytuł nosi nosi jedna z najbardziej przerażających i wstrząsających książek, którą czytałem w życiu "Historia bestialstwa" właśnie - norweskiego pisarza Jensa Bjoerneboe'a. Ten pisarz, żywa, otwata rana, podróżowal po świecie, tropiąć ślady ludzkiej nienawiści i okrucieństwa> stworzyl z tegoksiążkę, której prawda i bwzdenne wręcz smutek po prostu zapieraja mi oddech i zatrzymują bicie serca.
O Afryce napisał, m.in., tak:
O działalnośći wielkiego belgijskiego króla Leopolda wKongo opowiada się przeważnie zabawne historie, które można by tu przytoczyć. Było na przykład problemem, jak amusić tubylców do solidnej pracy przy zbiorach kauczuku. Raz po raz musieli Belgowie ostro brać się do rzecy, by nakłonić czarnych do roboty, ci bowiem nie posiadają naturalnej skłonności do systematycznego wysiłku. Na przykład, gdy któryś ze strażników musiał zabić na polu jakiegoś niechętnego robotnika, miał obowiązek przyniesienia do domu jego prawej ręki, bo zwierzchność prowadziła dokładne rachunki. Jeśli któryś z tubylców okazywał upór, sięgano po bardzo surowe metody: w obecności wszystkich ieszkańców wsizbierano całą rodzinę, po czym żonę i dzieci upartego krzyżowano, jemu samemu zaś odcinano organy płciowe i zawieszano je na palu, obok dłoni i stóp. W końcu ścinano mu głowę, by zatknąć ją, jako swego rodzaju kropkę nad i, na zaostrzonym wierzchołku pala.
Belgowie prowadzili także bardzo ożywioną działalność misyjną wśród czarnych. Po kilku latach Ttrzydziestomilionowa ludność Konga została zredukowana do zaledwie ośmiu milionów. Za to tych osiem milionów zostało chrześcijanami(...)<< ("Historia bestialstwa")
Fragment "Czasu" Piotra Ibrahima Kawlwasa

Hannibal Lepper
12-02-2008, 22:52
To co Hanni napisales o apartheidzie to propaganda tych mediow, tych samych mediow, ktore sialy panike o tym ze Saddam chce rozpirzyc swiat.

:confused:

to w 1977 też już "te same media" były ??

http://londoninvideo.com/watch-video/xYPro_pL3NY/robtuk31/the-life-and-death-of-steve-biko-1977-part-1.html

Pan Bog
13-02-2008, 09:29
Może jakieś niemałpy chcą tę małpę - do Zoo? i zapłacili za to.
Może powiozą tego chwata w inny rejon, gdzie będzi bezpieczniejszy od ludzi i będzie mieć lepsze warunki bytowania. Może schwytali go dla ratowania jego życia zagrożonego przez jakiegoś pasożyta, wirusa, czy inną z chorób trapiących dość licznie żyjące swobodnie zwierzęta, może .... któż to wie.http://airbot.net/forum/img/smilies/down.gif (http://javascript<b></b>:paste_strinL(':down:',3,'','',''))/można coś na ten temat przeczytać np. w 'Ogarach z Bafut". Autor Gerald Durrell - to głośny łowca zwierząt afrykańskich dla brytyjskich ogrodów w XX w./

Bardzo nie lubie rozczarowywac w takich przypadkach...

Prawda jest taka, iz jest to jeden z siedmiu Gorskich Goryli zabitych w Virunga National Park, w Demokratycznej Republice Konga.
Na Ziemi pozostalo ich cale 700 sztuk.
<straszne przeklenstwa>

Palmela
13-02-2008, 11:14
<straszne przeklenstwa>
Sepom grozi wymarcie, gdyz po spozyciu podnosza zdolnosc przewidywania przyszlosci i mozna trafic numery w toto-lotku
:(
( i o zabkach nie zapomnijcie im tez wroza wymarcie )

http://www.guardian.co.uk/science/2006/jul/16/theobserver.environment

Hannibal Lepper
13-02-2008, 18:31
Sepom grozi wymarcie, gdyz po spozyciu podnosza zdolnosc przewidywania przyszlosci i mozna trafic numery w toto-lotku

http://pl.youtube.com/watch?v=P-WUewRu3SU

ryba
13-02-2008, 19:31

http://www.guardian.co.uk/science/2006/jul/16/theobserver.environment

Nosorozcom grozi wymarcie, gdyz ich sproszkowany rog jest ponoc niezlym lekiem na impotencje.
Uwazam, ze moj dowcip jest o niebo lepszy. Sepa przynajmniej zjedza, jego materia biologiczna sie nie zmarnuje. No... DNA sie zmarnuje, ale to i tak lepiej, bo takiego nosorozca sie raczej nie zjada, tylko zostawia sepom. A te wymieraja, bo w totka mozna wygrac. Nosorozcem zajma sie wiec moze hieny, ktorym tez grozi wymarcie, a jak nie one, to moze jakie chitynowce, ktore zjedza wszystko.
Ergo: nie trzeba zadnych atomowek. Wystarczy wybic co wieksze kregowce, a i tak kolejna cywilizacje beda budowac owady*. Fatum jakie, czy cus?
__________________________________________________ ____________
* Jesli rzeczywiscie beda madre, zbuduja cywilizacje inna. Albo przynajmniej na innych zasadach oparta. Na pewno na innych: wszak wiekszosc gatunkow owadow mysli spolecznoscia, nie pojedynczym homeostatem.
Prawdopodobnie wiec Owad jest ostatecznym celem ewolucji.

Hannibal Lepper
13-02-2008, 19:49
Nosorozcom grozi wymarcie, gdyz ich sproszkowany rog jest ponoc niezlym lekiem na impotencje.

sproszkowany róg nosorożca nie jest lekiem na impotencję, ino-afrodyzjakiem jedynie.
Lekiem na impotencję jest-lodzik, alebo też, również i operacja wszycia w penisa komór powietrznych dmuchanych za pomocą gumianej nadmuchiwajki. :)

ryba
13-02-2008, 20:26
sproszkowany róg nosorożca nie jest lekiem na impotencję, ino-afrodyzjakiem jedynie.
Lekiem na impotencję jest-lodzik, alebo też, również i operacja wszycia w penisa komór powietrznych dmuchanych za pomocą gumianej nadmuchiwajki. :)

A ja slyszalam, ze glownie lekiem na impotencje, a tylko przy okazji afrodyzjakiem.
I to tlumaczy smutny los nosorozca...

I tak wszystko mozna o kant dupy, bo faktycznie zadnym takim lekiem nie jest, tylko sie kojarzy. Jak sie kojarzy, to tylko skutecznym afrodyzjakim byc moze. Zeby smieszniej bylo - dzialajacym na zasadzie placebo. Tym bardziej nosorozcow szkoda...

Hannibal Lepper
13-02-2008, 20:47
Dziękuję, że sama sobie łaskawie odpowiedziałaś. :)

W każdym razie temat nie jest wesoły, gdyż-japończycy-skurwle, płacą sporo za róg nosorożca.
Kupują to po to żeby sie ciekawiej i częściej pierdolić, mieć chęć na sex, urozmaicać wyobraźnię, kosztem nosorożców.
:bluzg:

ryba
13-02-2008, 20:55
Dziękuję, że sama sobie łaskawie odpowiedziałaś. :)

W każdym razie temat nie jest wesoły, gdyż-japończycy-skurwle, płacą sporo za róg nosorożca.
Kupują to po to żeby sie ciekawiej i częściej pierdolić, mieć chęć na sex, urozmaicać wyobraźnię, kosztem nosorożców.
:bluzg:

Japonczycy na sex maja poglad bardzo zdrowy, tylko te ich przesady... troche... tego...
Ale oni zawsze byli przesadnie przesadni. Jak sie troche zna te kulture (skadinad wspaniala!), to sie to rozumie. Ale nie zawsze usprawiedliwia. W tym wypadku : jamais! Podobnie, jak w wypadku polowow wielorybow (skurwiele!).

Hannibal Lepper
13-02-2008, 21:16
ja myślę, że skurwiele japończyki, już znaleźli i na to sposób i jak to często się im się to zdarza-kupili GREENPEACE, teraz już wielorybów-samobójców popełniających sepuku na plażach, niestety nie będą z powrotem przenosić do oceanu...:bluzg:

ryba
13-02-2008, 22:22
ja myślę, że skurwiele japończyki, już znaleźli i na to sposób i jak to często się im się to zdarza-kupili GREENPEACE, teraz już wielorybów-samobójców popełniających sepuku na plażach, niestety nie będą z powrotem przenosić do oceanu...:bluzg:

Znam pare osob z Greenpace. Chyba jeszcze nie kupili. Chyba... Bo ostatnio GP jakos malo w oczy sie rzuca... Moze to znaczyc, ze kasy za malo, zeby w mediach zadyme robic. Co z kolei znaczy, ze coraz mniej popularne jest robienie kasy na bio. Recesja. Kazdy orze jak moze. Orze i nie mysli. tylko orze... orze... Ara ora et labora?
Quidquid agis, prudenter agas, et respice finem!
...RESPICE FINEM!

Palmela
13-02-2008, 22:41
Jaki procent w USA siedzi białych, żółtych, czarnych... a i czerwonych również
Jakiś pogląd mogłyby też dać dane z Francji i Anglii.
Nie wydaje mi się żeby większość osadzonych była jasnego koloru skóry?
Jestem jednak pewny że zaraz znajdzie się ktoś kto stwierdzi, że taki stan rzeczy to tylko dowód na rasizm białasów.

Liczby o mordercach w USA z FBI.
FBI nie prowadzi osobnej statystyki dla Hispanics vel Latino.
Poniewaz 10% ich jest biala, a reszta to mikstura bialo-indiansko-czarna to FBI podciagnelo wszystkich latynosow pod bialych.

Ogolna liczba morderstw USA w roku 2006 - 17 399
Biali mordercy(wlacznie z latrynosami i ... Polokami) - 5 399
Czarni mordercy - 6 843

http://www.fbi.gov/ucr/cius2006/offenses/expanded_information/data/shrtable_03.html

Hannibal Lepper
13-02-2008, 22:49
Znam pare osob z Greenpace. Chyba jeszcze nie kupili. Chyba... Bo ostatnio GP jakos malo w oczy sie rzuca... Moze to znaczyc, ze kasy za malo, zeby w mediach zadyme robic. Co z kolei znaczy, ze coraz mniej popularne jest robienie kasy na bio. Recesja. Kazdy orze jak moze. Orze i nie mysli. tylko orze... orze... Ara ora et labora?
Quidquid agis, prudenter agas, et respice finem!
...RESPICE FINEM!

No cóż... świat niestety jest jaki jest,
ale myślę,
droga Pani Rybo,
że lepiej nie wchodzić w pewne strefy informacyjne zbyt pochopnie,
gdyż zagraża to stabilności układu nerwowemu.

Raczej polecałbym zastosować w sobie standardową,
sprawdzoną technikę powodowania dezinformacji:

OraL et labora, wtedy być może lepiej będzie funkcjonował ekosystem lepszego samopoczucia się...
tak z dnia na dzień.

Wszak... nieświadomość, to-klucz do szczęścia...
:)

Kazimierz
13-02-2008, 23:57
http://img.interia.pl/rozrywka/nimg/Rysunki_full_color_1884174.jpg

beton
14-02-2008, 00:03
A ja slyszalam, ze glownie lekiem na impotencje, a tylko przy okazji afrodyzjakiem.
I to tlumaczy smutny los nosorozca...

.
no jakbys rybko miala taki twardy nos jak nosorozec,to tez by ci obieli i pozarli
twoj los tez by byl smutny

Hannibal Lepper
14-02-2008, 00:08
Niech będzie pszecfelony

Kaźmisz, podejdź no do płota !

Sorr... ja wiem żeś czuek nadzwyczaj wrażliwy, ale nie pasuje ten obrazek w tym temacie !
Zupełnie jakby Kubica miał zastąpić Małysza.

Palmela
14-02-2008, 08:49
Kazimierz ten post pisze specjalnie dla Ciebie, gdyz odnosze wrazenie, ze po jego przeczytaniu pare szczegolow zostanie Ci w glowie i jesli kiedys spotkasz sie z podobnymi njusami to nie bedziesz dziamdzial z niesmakiem w stylu: 'co sie z tymi ludzmi porobilo.'
Tylko zaczniesz drazyc jak kornik by otrzymac wiecej szczegolow na temat rozwydrzonych barbarzynsko zachowujacych sie ludzi.

a wiec:
Trzy dni temu na BBC przeczytalam njus na temat grupy mlodziezy m.in. w Brandford kamieniami obrzucajacych gaszacyh pozar strazakow. Te niebezpieczne ataki staly sie czescia pracy strazaka. Narazeni sa na osaczenie i obrzucanie butelkami, ceglowkami, dzgniecia nozami i postrzaly, a takze mial miejsce atak bomby pertolowej na woz strazacki.
Dla grup huligianskich ataki na strazakow, jak BBC tlumaczy, w niektorych rejonach staly sie forma rozrywki. Wzniecajac celowo pozary jak podpalenie samochodu wyczekuja w pogotowiu na straz pozarna i jak sie pojawia strazacy to huligani ruszaja do ataku na nich.
Praca strazaka, tego ktory niesie pomoc, stala sie niebezpieczna bo ratujac zycie ludzkie i dorobek innych grozi mu niebezpieczenstwo ze strony grupy huliganow czesto 30-osobowej.
W jednym przypadku, kiedy strazacy rozpakowywali swoj ekwipunek, wiesz Kazimierzu weze, sikawki, jakies bosaki, na jednego strazaka rzucilo sie szesciu huliganow i przykutego do ziemii okladali go piesciami.
Tak mniej wiecej donosi BBC. http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/7238127.stm
c.d.n.
===============================
Teraz przystopuj czytanie, Kazimierzu i wytworz obraz atakowanego wozu strazackiego przez 30-osobowa grupe mlodziezy. Jesli juz widzisz wyraznie obrazek, czy filmik przed oczami to jestes gotowy do dalszego czytania.
Kazdy kto przeczyta tego rodzaju njus, pomysli o dzisiejszej mlodziezy z raczej z budzaca sie nienawiscia i odraza.
Ty, Kazek pomyslisz podobnie majac w umysle obraz tej mlodziezy z ktora jestes obznajomiony.
I o to media zabiegaja, bo taki maja odgorny prykaz, najprawdopodobniej z instututow prania mozgow typu TAVISTOCK INSTITUTE, pisania i formowania opinii publicznej ktorej celem jest: znienawidzic swoich, bo jesli ich bedziesz nienawidzil to obojetny Ci bedzie los swojego .
Wg starej militarnej taktyki:divide et impera czyli skloc lud, siej posrod nich zamet i wtedy latwiej jest rzadzic czereda.
Kto wie moze po tysiacach takich njusow odczuwalbys ulge, jak rzady dla Twojego i rodziny bezpieczenstwa, dla dobra strazakow beda chcialy zwiekszyc kontrole lub unicestwic mlodych z Twojej grupy plemiennej.
.
.
.

Tavistock Institute: http://educate-yourself.org/nwo/nwotavistockbestkeptsecret.shtml
.
.
.
===================================
c.d.

Inne zrodla na ten temat pisza to co BBC, tylko jedno zrodlo zamiescilo kilka zdan, ktorego inne nie zamiescily:
-ze podczas nieodplatnego montowania czujnikow dymnych przez straz sa oni atakowani.
-ze strazacy beda gasic pozary pod oslona policji
-ze porusza temat atakow na straz pozarna w meczetach
-ze dotyczy to mniejszosci etnicznej, (Palmela: a wiec nie bialej czesci spoleczenstwa)
-ze te ataki maja miejsce m. in w Bradford Anglia (Amberley Street area).

Po kliknieciu http://www.thetelegraphandargus.co.uk/mostpopular.var.1820386.mostcommented.fire_crews_b rand_streets_nogo_zone.php
jest te pare zdan otierajacych oczy i polecam przeczytanie odpowiedzi czytelnikow, pod ktorymi ja, choc nie mojego autorsta sie podpisuje:

Kazimierz
14-02-2008, 14:06
Kazimierz ten post pisze specjalnie dla Ciebie, gdyz odnosze wrazenie, ze po jego przeczytaniu pare szczegolow zostanie Ci w glowie i jesli kiedys spotkasz sie z podobnymi njusami to nie bedziesz dziamdzial z niesmakiem w stylu: 'co sie z tymi ludzmi porobilo.'
...:
Dziękuję Ci ślicznie , piękna dziewczyno! Mnie po przeczytaniu czegokolwiek parę szczegółów zwykle zostaje zostaje w głowie. Z tych, które mi poleciłaś, pewnie też zostanie. Ale chyba w innym koszu niż oczekujesz. Z dziamdzianiem, to nieco przesadziłaś. Dawno się z tym pogodziłem, że ludzie są różni. To teraz coś z wdzięczności za troskę o moją edukację /dla Ciebie, ale nie tylko/:
..." Włosi najechali na Etiopię i Erytreę w 1882 r. i masakrowali je aż do 1941, kiedy ich miejsce zajęli Anglicy. Najgorszy czas dla Erytrejczyków to były lata 20-te i 30-te, kiedy do władzy doszedł Mussolini, który zapragnął reaktywować Imperium Romanum. 'Gwiżdżemy na wszystkich współczesnych czarnuchów, a także tych z przeszłości i przyszłości, i na tych wszystkich, którzy ich bronią w jakikolwiek sposób. Prawo białej pięści, to jedyne prawo, jakie dociera do Murzynów!' - krzyczał w przemówieniu radiowym Mussolini. Ponad półmilionowa armia włoska najechała Abisynię od Morza Czerwonego i somalijskiej pustyni. Dowodził marszałek P. Badoglio, który rozkazał swoim żołnierzom walczyć bez jakiegokolwiekm pardonu i zważania na międzynarodowe konwencje. Włosi rozpętali w Erytrei i Etiopii piekło, jakiego Afryka jeszcze nigdy na taką skalę nie widziała. Włoscy soldati wsławili się niesamowitymi morderstwami doknywanymi na ludziach. Palili całe wsie, zakopując żywcem kobiety, dzieci i mężczyzn w ogromnych dołach. Masakrowali ludzi w szpitalach, rozstrzeliwując chorych i rannych. W grudniu 1935 włoskie bombowce zrównały z ziemią szpital adwentystów w Dessie, zabijając przy tym 50 pacjentówi 22 osoby personelu med. Pilot bojowy Vittorio Mussolini, syn dyktatora, osobiście zrzucił kilkanaście bomb i wychwalał bomardowanie jako, jak się wyraził 'zapierające dech w piersiach, niezwykle piękne przedstawienie'. Żadna wojna, którą prowadziły Włochy po zjednoczeniu, nie była tak popularna w społeczeństwie, jak ta. Dziesiątki tysięcy Włochów oddawały na nią swoje pieniądze, obrączki i in. precjoza. Znani pisarze - L.Pirandello i G. d'Annunzio - oddali swoje złote ordery. Arcybiskup Mediolamu Ildefonso Schuster w swoich homiliach sławił wojnę jako tę, która otworzy bramy Afryki przed wiarą katolicką i rzymską cywilizacją. Nuncjusz Angelo Roncalli, póżniejszy tak lubiany, Jan XXIII, pisał do swoich krewnych w Atenach:'To, jak Duce wszystko się udaje, punkt po punkcie, bitwa za bitwą, każe wierzyć, że to Niebiańska Moc prowadzi Italię i stoi na jej straży. To nagroda za to, że zawarł on pokój z Kościołem'. Uznanie Mussoliniemu wyraził również Churchill, wg niego Duce 'wykazał odwagę, nie mającą sobie równej w historii ludzkości'.
W Ady-Keyh żołnierze powiesili na drzewach 156 uczniów i kilkunastu nauczycieli. Gwałcili kobiety, małe dziewczynki, a także mężczyzn, szczytnie nawiązując do czasów Cesarstwa Rzymskiego, które pedalstwem mocno stało.
W czasie kilku lat wymordowali ponad 500 tys. Abisyńczyków, tracąc przy tym mniej niż 4 tys. soldati. Erytrejczycy strzelali do nich z łuków".

Jakub Szela
14-02-2008, 17:32
Pisze do ciebie Palmelu Jakub Szela, Jakub Szela to tylko nick który wziął się ze skojarzenia nazwiska użytkownika do nazwiska prawdziwego Szeli. Jednak prawdziwy Szela nie był postacią fikcyjną i zapatrzeni w jego idee chłopi też byli prawdziwi. Każdy kto wie czego się dopuścili w Galicji uczestnicy jego rabacji, czuje wstręt i odrazę wobec ich czynów, ja również nie jestem wyjątkiem. Czy jednak nic nie przemawia na ich usprawiedliwienie? Czy postępowanie Boguszów i im podobnych wobec chłopów nie było tym czynnikiem który wyzwolił tę nienawiść? Oczywiście przy jej wybuchu ucierpieli również niewinni, ale czemu mówiąc o rabacji galicyjskiej tak wiele mówi się o cierpieniach szlachty, o bestialstwie jakiego dopuszczali się jej uczestnicy, o manipulowaniu Szelą przez Austriaków, a tak niewiele miejsca poświęca się przyczynom leżącym po stronie możnych, o poniewieraniu chłopstwem które w ich oczach stało niewiele wyżej niż zwierzęta? Nie pisz że piszę bez związku z tematem, wbrew pozorom to ma związek z tym o czym rozmawiamy.

Palmela
14-02-2008, 18:54
Mnie po przeczytaniu czegokolwiek parę szczegółów zwykle zostaje zostaje w głowie. Z tych, które mi poleciłaś, pewnie też zostanie. Ale chyba w innym koszu niż oczekujesz.
Kiedys rozmawialam z jakims katolikiem i na kazdy moje: 'Kosciol to i to" on odpowiadal: 'A tamten zrobil to i tamto".
Taka sama rozmowa z Toba.

Palmela
14-02-2008, 20:18
Nie pisz że piszę bez związku z tematem, wbrew pozorom to ma związek z tym o czym rozmawiamy.

Nie ma Szelo, bo u czarnych to nie jest sprawa systemu w jaki zostali wepchnieci. To najprawdopodobniej problem medyczny.

Pisalam Ci Szela, ze czarni staja sie agresywni w okresie dojrzewania.
Dwa lata temu na Yale zauwazono, ze podwyzszony poziom testosteronu niszczy komorki mozgowe, a czarni maja ponoc podwyzszony testosteron, a z cala pewnoscia podwyzszony DHEA dlatego maja czesciej raka prostaty.

Yale School of Medicine study shows for the first time that a high level of testosterone, ...., can lead to a catastrophic loss of brain cells.
Taking large doses of androgens, or steroids, is known to cause hyperexcitability, a highly aggressive nature....
http://www.yale.edu/opa/newsr/06-09-26-01.all.html

Testosteron spełnia szereg istotnych funkcji:
-kształtowanie płci i cech płciowych w życiu płodowym
-wpływa na spermatogenezę
-wykształcanie się wtórnych cech płciowych (budowa ciała, głos, typ owłosienia itp)
-wpływ anaboliczny (zwiększenie masy mięśniowej itp.) - dlatego jest przyjmowany przez kulturystów
-zwiększa libido
-przyspiesza zakończenie wzrostu kości długich
-pobudza rozwój gruczołu krokowego
-zwiększa poziom cholesterolu we krwi
-wpływa hamująco na działanie ośrodka mowy w ludzkim mózgu.
-zwiększa agresję
http://pl.wikipedia.org/wiki/Testosteron

Kazimierz
14-02-2008, 22:30
Kiedys rozmawialam z jakims katolikiem i na kazdy moje: 'Kosciol to i to" on odpowiadal: 'A tamten zrobil to i tamto".
Taka sama rozmowa z Toba.
Tu się z Tobą całkowicie zgadam. Bądż uprzejma tylko zauważyć, że oboje postępujemy dokładnie tak samo. Jednak nie tylko my dwoje tu wymieniamy poglądy, inni mogą wg wlasnego uznania ocenić zarówno Twoj 'kaściól', jak i mój 'kościół'.:)
..."Erytrejczycy strzelali do nich z łuków. Raz zestrzelili nawet samolot. Włosi założyli 8 obozów koncentracyjnych, w których, kilka lat przed Niemcami, dusili ludzi w komorach gazowych gazem musztardowym. Pojemniki zrzucali też na wsie i miasta. Duce rozkazal użyć przeciwko Abisyńczykom bomb z iperytem, które spowodowały pełną męczarni śmierć dziesiątek tysięcy ludzi, głównie cywili .Na działanie trucizny byli wystawieni nie tylko żołnierze erytrejscy, którzy w większości walczyli boso. Włoscy generałowie kazali opryskiwać iperytem także rzeki, jeziora, ujęcia wody, pastwiska i grunty orne. Rolnicy i pasterze, jeśli zetnęli się choćby z kilkoma kropelkami trucizny lub napili zatrutej wody, dostawali pęcherzy i wrzodów na całym ciele, często ślepli i masowo umierali w konmwulsjach. Umierali ludzie, którzy doznali nawet niewielkich zatruć, bo na ogromnych obszarach tego górzysto-pustynnego kraju nie było żadnej pomocy medycznej. Na wszelki opór włoscy okupanci z v-ce królem R.Grazianim reagowali niesłychanie brutalnie. )5.061936. Mussolini wydał rozkaz, by niezwłocznie rozstrzeliwać wszystkich 'terrorystów', którzy dostali się do niewoli. Rozstrzeliwali nawet wysokich dostojników Kościoła Etiopskiego - m.in. biskupa P.Wello, spowiednika cesarza Hajle Sellasje. Po nieudanym zamachu na Grazianiego, 19.02.37. dowódca faszystów z Addis Abeby rozkazał przeprowadzenie akcji odwetowej. W ciągu kilku dni Włosi wymordowali w stolicy prawie 6 tys. ludzi, a całe dzielnice wyludnili, wywożąc mieszkańców do obozów koncentracyjnych. Przez następne 4 miesiące armia włoska zamordowała 42 tys. ludzi, w tym przynajmniej 1200 mnichów i diakonów klasztoru W Debre Libanos, których oskarżono o udzielnie schronienia 'terrorystom'. Część mnichów Włosi po prostu zrzucili w przepaść ze szczytów wysokich gór Simien. W obozach koncentracyjnych Włosi podawali więżniom makaron z cyjankiem. Nazywali to spaghetti a la duce - to mało znane obecnie włoska pasta. Mordowali muzułmanów, czarnych żydów-Falaszów, monofizyckich Koptów i etiopskich chrześcijan. Tym ostatnim, w 1937, na osobiste polecenie Mussoliniego, skradli z miast Aksum swiętość Kościoła Etiopskiego, 26-metrowy obelisk, i przewieżli go do Rzymu. Uznali to z 'pogański symbol heretyków abisyńskich'. Ta stella do dzisiaj stoi na Piazza di Porta Capena, mimo usilnych starań rządu etiopskiego o zwrot skradzionego monumentu. Rząd Berlusconiego po raz kolejny odrzucił niedawno projekt zwrotu obelisku prawowitym właścicielom".

samokrytyka
15-02-2008, 03:27
Nie ma Szelo, bo u czarnych to nie jest sprawa systemu w jaki zostali wepchnieci. To najprawdopodobniej problem medyczny.

Dwa lata temu na Yale zauwazono, ze podwyzszony poziom testosteronu niszczy komorki mozgowe, a czarni maja ponoc podwyzszony testosteron, a z cala pewnoscia podwyzszony DHEA dlatego maja czesciej raka prostaty.

Z pustego w próżne to i Kazimierz nie naleje...

Szkoda energii...

A mogła wyjść na ludzi, tak jak kolega gnom wyszedł... :lol: :lol: :lol:

ksionc
15-02-2008, 05:55
Rypanka, coś się tak rozpisała w każdym z tematów. Spać nie możesz? Pojebało Cię? Walentego nie było? Nie miał kto Cię stuknąć? :lol:

ks

Yoga Yoga
15-02-2008, 10:27
Rypanka, coś się tak rozpisała w każdym z tematów. Spać nie możesz? Pojebało Cię? Walentego nie było? Nie miał kto Cię stuknąć? :lol:

ks
co ja mialo pojebac - ksionc? - jak walentego nie bylo? to ciebie cus musialo jebnac --- walentyna nie przyszla? :confused:

ksionc
15-02-2008, 10:46
Ryszawa kaśko, jak nie przyszła?! Ręka jest zawsze pod ręką.:lol:

ks

Palmela
15-02-2008, 10:59
Z pustego w próżne to i Kazimierz nie naleje...

Szkoda energii...

A mogła wyjść na ludzi, tak jak kolega gnom wyszedł... :lol: :lol: :lol:

Kiedys czytalam scie-fiction powiesc o Przybyszach co rzadzili Ziemia.
Technologicznie, militarnie i prwdopodobnie intelektualnie byli lepszymi od Ludzi.
Ludziom po jakims czasie nie spodobalo sie, ze wsrod nich sa Przybysze i planowac zaczeli rebelie przeciwko Przybyszom.
Na wiesc o szykujacej sie rebelii Przybysze zdecydowali sie na opuszczenie Ziemii.
Ludzie wtedy: "A dlaczego chcecie odjechac?"
Przybysze orzekli: "Odjezdzamy, bo nie chcemy byc zmuszeni do opuszczenia. To my was opuszczamy."
"A z jakiej przyczyny" - dopytywac sie zaczeli zaskoczeni Ludzie
"Poniewaz nie jestescie nas warci."

Jesli ja, majaczaca kacapoidalna Ropucho uznam, ze reszta, jest taka jak Ty, to wtedy z labedzim spiewem 'sobie, a muzom' opuszcze gowno warta reszte.

Dee Dee
15-02-2008, 11:27
Jesli ja, majaczaca kacapoidalna Ropucho, uznam ze reszta, jest taka jak Ty, to wtedy z labedzim spiewem opuszcze gowno warta reszte.
Płakać po tobie nikt nie będzie.
A na sam koniec dodam,że dość mamy już twojego towarzystwa,wiecznego ględzenia o czarnych,agresywnych frustratach,zamieszczania skrótów z kronik kryminalnych itepe.
To,że Kazimierz czy Jakub jeszcze z tobą konwersują wynika chyba tylko z ich niesłychanej szarmancji do kobiet wszelakiej maści.
Oczywiście nie jesteśmy warci twojego towarzystwa-podobnie jak nie byliśmy godni Gnoma.
Czekam z utęsknieniem,aż reszta"gówno wartego fora" przestanie cię
karmić trollu i odejdziesz od nas z łabędzim śpiewem.
Nie masz ciekawszych zajęc tam gdzie mieszkasz?
Tylu jest czarnych do zajebania....a tak mało masz czasu
Adieu Palmelo.

Hannibal Lepper
15-02-2008, 12:08
Płakać po tobie nikt nie będzie.
A na sam koniec dodam,że dość mamy już twojego towarzystwa,wiecznego ględzenia o czarnych,agresywnych frustratach,zamieszczania skrótów z kronik kryminalnych itepe.
To,że Kazimierz czy Jakub jeszcze z tobą konwersują wynika chyba tylko z ich niesłychanej szarmancji do kobiet wszelakiej maści.
Oczywiście nie jesteśmy warci twojego towarzystwa-podobnie jak nie byliśmy godni Gnoma.
Czekam z utęsknieniem,aż reszta"gówno wartego fora" przestanie cię
karmić trollu i odejdziesz od nas z łabędzim śpiewem.
Nie masz ciekawszych zajęc tam gdzie mieszkasz?
Tylu jest czarnych do zajebania....a tak mało masz czasu
Adieu Palmelo.

Tak, taaaaaaaak, najlepiej się pozbyć wszystkich kontrowersyjnych autorów postów, wtedy będzie przyjemnie jak w niebiesiech. Będzie można sobie wklejać kwiatki, całuski, nie trzeba będzie dyskutować o większej poprawności politycznej Stasia z Sienkiewicza, który miał strzelbę nad niegodnym uznania-Kalim, który miał dzidę. :)

Btw:

Poza brunatnymi wycieczkami, kiedy to uruchamia się jakaś dziecięca paranoja, Palmela pisze całkiem mądre rzeczy. Banowanie jej byłoby błędem.

Yoga Yoga
15-02-2008, 13:28
Ryszawa kaśko, jak nie przyszła?! Ręka jest zawsze pod ręką.:lol:

ks
cos ci ta reka ksioncu za predko wyskoczula spod walentego i dlatego pewnie zaczela duperele pisac na klawiszach - nastepna raza zmecz ja troche solidniej to i literatura w jej wykonaniu bedzie spokojniejsza - masz cmoka! :drink:

ooo, lepperek

hop dziś dziś bum cyk cyk tralala (moje, nie ściągnięte ! Przysięgam !)

byles dzis w przedszkolu i opanowales nowy utwor?

Dee Dee
15-02-2008, 14:46
Tak, taaaaaaaak, najlepiej się pozbyć wszystkich kontrowersyjnych autorów postów, wtedy będzie przyjemnie jak w niebiesiech. Będzie można sobie wklejać kwiatki, całuski, nie trzeba będzie dyskutować o większej poprawności politycznej Stasia z Sienkiewicza, który miał strzelbę nad niegodnym uznania-Kalim, który miał dzidę. :)

Btw:

Napisał menel http://forum.nie.com.pl/images/ca_evo2/buttons/viewpost.gif (http://forum.nie.com.pl/showthread.php?p=74180#post74180) Poza brunatnymi wycieczkami, kiedy to uruchamia się jakaś dziecięca paranoja, Palmela pisze całkiem mądre rzeczy. Banowanie jej byłoby błędem.

Czy ja gdzieś napisałam o banowaniu?
A poza tym drogi niedawno "odbanowany" Hannnibalu-rozmowa z pewnymi osobami przypomina konwersacje chuja z butem.
My jedno,a te ciekawe osobniki,że bo u czarnych to nie jest sprawa systemu w jaki zostali wepchnieci. To najprawdopodobniej problem medyczny.

Zaczynało się od udowadniania,że biała rasa jest the best i ponad wszystko,a skończyło na tym,ze "czarnuchy" to najzwyczajniej w swiecie "błąd w sztuce".
Wez sie zastanów i powiedz ile można czytac o tym samym,w kółko i wciąż.
Jej posty nie wnoszą nic konstruktywnego.Nie sili się nawet na próbę zadania sobie i nam pytania-"więc skoro jest tak,to co zrobić,zeby było inaczej, lepiej".
Wybacz Lepper,ale dla mnie jawne przejawy rasizmu,wrogości i wręcz odrazy do "kolorowych" motywowane"podwyższonym wskaznikiem testosteronu" i tym podobnymi rewelacjami są godne potępienia i budzą odrazę.Jak bys się czuł,gdybyś się dowiedział,że jesteś gorszy-bo pochodzisz z Polski-kraju który wydał misia z okienka i jest postrzegany jako ostoja nietolerancji,ksenofobi,kołtuństwa,homofobii,antys emityzmu i zatęchłego wstecznego katolicyzmu.
Poza tym nasza wspaniała Palmela jebie nie tylko kolorowych,ale również osoby homoseksualne,pochodzenia romskiego,a nawet bogu ducha winnych obrońców zwierząt.Wiec powiedz mi-o co właściwie jej kurwa tak naprawdę chodzi?
Jaki jest sens istnienia na forum osoby,która czepia się wszystkiego,co nie jest zgodne z jej swiatopoglądem i specyficznym postrzeganiem otoczenia.
To jest forum tygodnika NIE.wiadomo,że osoby tu piszące mają takie,a nie inne poglądy.Zalogowaliśmy się tu po to,żeby popsioczyć,ponarzekać,swobodnie wywalić co nam lezy na sercu.
Czytanie "ciągle i wciąż" o tym,jakie to te kolorowe są be i że są problemem dla białych w Afryce nuży i denerwuje.Skoro są dla Palmeli tak strasznym wrzodem ,to niech sie przeniesie na antarktydę-tam wszystko jest białe.
I niech zacznie wreszcie pisać coś mądrego i ciekawego,a nie ciagle, kwiatki w stylu ,że czarna policjantka wywaliła na ryj kalekę na wózku,albo wstawiac wycinki z kronik policyjnych.

ksionc
15-02-2008, 15:05
rozmowa z pewnymi osobami przypomina konwersacje chuja z butem

Krótko, zwięźle i na temat. :lol:
I za to Cię Mietła lubiem. http://www.swiatf1.pl/forum/images/smiles/icon_przytul.gif

ks

samokrytyka
15-02-2008, 15:39
Kiedys czytalam scie-fiction powiesc o Przybyszach co rzadzili Ziemia.
Technologicznie, militarnie i prwdopodobnie intelektualnie byli lepszymi od Ludzi.
Ludziom po jakims czasie nie spodobalo sie, ze wsrod nich sa Przybysze i planowac zaczeli rebelie przeciwko Przybyszom.
Na wiesc o szykujacej sie rebelii Przybysze zdecydowali sie na opuszczenie Ziemii.
Ludzie wtedy: "A dlaczego chcecie odjechac?"
Przybysze orzekli: "Odjezdzamy, bo nie chcemy byc zmuszeni do opuszczenia. To my was opuszczamy."
"A z jakiej przyczyny" - dopytywac sie zaczeli zaskoczeni Ludzie
"Poniewaz nie jestescie nas warci."

Jesli ja, majaczaca kacapoidalna Ropucho uznam, ze reszta, jest taka jak Ty, to wtedy z labedzim spiewem 'sobie, a muzom' opuszcze gowno warta reszte.

Więc w odpowiedzi zacytuję mój post, który jakoś przemilczałaś...:
PallMall, przecież moda na apartheid (z holenderskiego: oddzielanie, podział) już dawno minęła, dlaczego tak progresywnie stanęłaś w miejscu? Jak to, też holenderskie, przysłowie mówi: ''stanie w miejscu jest cofaniem się''...

Jeśli tak nienawidzisz ''czarnych'' i siedzisz tyle wiosen w Afryce, to jesteś masochistką lub czerpiesz niesamowite z tego korzyści, bo jak ktoś ćwierć wieku na kaktusie siedzi i zwija się z bólu, nie zmieniając fotela, to... Właśnie? Co?

Ty jesteś ''europejskim'' gościem na afrykańskim lądzie. Co pyszczysz? Nie podoba się? Spierdalaj do Polski i zapisz się do PiS-u. I wtedy nikt Cię o hipokryzje nie posądzi...

Hannibal Lepper
15-02-2008, 16:22
WYMIATARO: odpowiem Ci najprościej jak potrafię, żeby sie nie rozpisywać, choć pomimo tego i tak się rozpiszę :)...

Nie chcę być adwokatem Palmeli, ale myślę, że Jej osoba jest wręcz pożądana na tym forum i dosyć-oryginalna. Można Palmeli nie lubić za Jej poglądy wyrażane, lecz nie wiesz Wymiataro jak wygląda sytuacja białych, mieszkających w RPA.
Skoro jak sama Palmela wspomniała, ma tam rodziców, którzy są na emeryturze, to jakby siłą rzeczy tłumaczy to, że nie jest sama-sobie winna zamieszkania na tamtejszym lądzie.

"KORZENIE"

Można się spierać na temat tego, czy winni są temu Holendrzy, którzy założyli ten kraj w XVII wieku, czy winni są potomkowie Zulusa-Czaki, którym się to nie podobało. W każdym razie trzeba Ci wiedzieć Wymiataro, że czarni pod koniec średniowiecza mieszkali już w jakiejś konkretnej liczbie, w niektórych krajach-europy. Dlaczego w takim razie-biali nie mogliby w afryce ??

Nie wiesz o tym droga Wymiataro, że biali, mieszkający tam od pokoleń, giną na ulicach, na własnych farmach, w domach, w biały dzień ! To zjawisko się stało tak powszechne, że zaczęli z tego kraju po prostu-uciekać, ponieważ jest to najbardziej niebezpieczny kraj-afryki.
Do celów samoobrony, biali uruchomili pewną organizację, która ma w herbie taką unowocześnioną swastykę, (z trzema zamiast klasyczny-krzyż solarny czterema 'zakończeniami'). No jest to stare i wypróbowane odwoływanie się do symboli, ale chyba celowe, musi budzić-respekt.
Po ichnich przemianach demokratycznych, w kraju, którym była segregacja rasowa, po objęciu władzy przez N.Mandelę, niestety nastąpiła-ANARCHIA ! Czarni nigdy i nigdzie nie umieli rządzić ! Także nie trudno się domyślić co z tego wyszło... to czarni napadali na białych, a nie odwrotnie.

Jakoś ja mam swój system hierarchii i selekcji (może śmieszny).
Dla mnie np czarnuchami mogą być tacy debile jak bracia kurduplo-stereo, kartofelki nasze rodzime u władzy i ich ekipa, czy też np Romuś-koniomordy ze swym tatusiem i jeszcze sporo sie takich znajdzie czarnuchów u nas, których nienawidzę, nawet mijam ich na ulicy, no...

A z zapłocia...
to no taki Mike Tyson np, jest zwykłym debilnym-czarnuchem (pomimo, że legenda boxu).
Ale np taki James Brown ['], to już czarnuchem dla mnie nie będzie, pomimo nawet, że był to-chrześcijanin.

CZŁOWIEK ! Się liczy,
a bardzo trudno zasłużyć na takie miano !

Palmela
15-02-2008, 18:54
Jaki jest sens istnienia na forum osoby,która czepia się wszystkiego,co nie jest zgodne z jej swiatopoglądem i specyficznym postrzeganiem otoczenia.

A taki sens, ze jest wolnosc slowa i wy[powiedzi. Jesli ja cenisz i chcesz by istaniala, to ona ma nie tylko ma sluzyc masom wyznajacym te sama religie.
"Nie zgadzam sie z twoimi pogladami, ale do konca bede walczyl o twoje prawo do ich gloszenia" Wolter

I niech zacznie wreszcie pisać coś mądrego i ciekawego,a nie ciagle, kwiatki w stylu ,że czarna policjantka wywaliła na ryj kalekę na wózku,albo wstawiac wycinki z kronik policyjnych.
Nie czytaj jak Ciebie nie interesuje, tak jak ja nie czytam Twych bzdetow.

No niezupelnie. Czytalam z ubawieniem te ktore na moj temat adresowalas do swego alfonsa.:)

Palmela
15-02-2008, 18:57
Bajka o zabe a skorpionovi
Skorpion stoji na brehu potoka a chce sa dostat
na druhu stranu. Pretoze nevie plavat, napadlo
ho, ze by mohol poprosit zabu, aby s nim na chrbte
preplavla na druhy breh. Poprosi teda zabu, ci by
mu nepomohla. Zaba by nedbala, ale boji sa, ze ked
bude skorpion na jej chrbte, bodne ju. "Ale, to by sme
sa potom utopili, preco by som to robil ?", pyta sa
skorpion. Zabe sa zdala odpoved logicka a tak zobrala
skorpiona na chrbat a zacala plavat cez potok. Ked boli
asi v polovicke, zrazu pocitila v boku prudku bolest.
Zacali sa topit a zaba krici na skorpiona: "Preco si ma
bodol ? Teraz sa obidvaja utopime." A skorpion na to:
"Ja za to nemozem, ale ja som uz raz taky."

Ta bajeczka to o skorpionie i o zabce
A wiec pasuje do tematu.

Hannibal Lepper
15-02-2008, 19:27
nie chce mi się ściągać translatora czesko-polskiego, ale podejrzewam, że ta treść to o czymś-strasznym :confused: :lol:

menel
15-02-2008, 19:47
... bo jak ktoś ćwierć wieku na kaktusie siedzi i zwija się z bólu, nie zmieniając fotela, to... Właśnie? Co?

... bo jak ktoś przez tyle miechów czyta wkurwiające posty mimo bezpłatnej opcji ignore, to... Właśnie? Co?

Ps. Abo hajdpark, abo białoruska chujnia.

samokrytyka
15-02-2008, 20:48
... bo jak ktoś przez tyle miechów czyta wkurwiające posty mimo bezpłatnej opcji ignore, to... Właśnie? Co?

Masochista? :mrgreen:

Palmela
15-02-2008, 20:50
nie chce mi się ściągać translatora czesko-polskiego, ale podejrzewam, że ta treść to o czymś-strasznym :confused: :lol:

Ja nie znam czeski, ale jakos po kilku przeczytaniach zrozumialam o co chodzi.

Skorpion stoji na brehu potoka a chce sa dostat na druhu stranu
Skorpion stoi na brzegu potoku/rzeki i chce sie dostac na druga strone

Pretoze nevie plavat, napadlo ho, ze by mohol poprosit zabu, aby s nim na chrbte preplavla na druhy breh.
Ale nie umie plywac i wpadl, ze moglby poprosic zabe, aby z nim na grzbiecie przeprawila sie na drugi brzeg.

Poprosi teda zabu, ci by mu nepomohla.
Wiec prosi zabe czy by mu nie pomogla

itd.

Hannibal Lepper
15-02-2008, 21:42
Masochista? :mrgreen:

KURWAMAĆ ! kiedy mi przyślesz wreszcie swoje zdjęcia ??

Ja Ci przysłałem moje !

Podniecasz facetów na tym forum, stara dzifko, więc znaj tego procederu konsekwencje ! :bluzg:

Przesyłaj mi i to już ! Natychmiast !

ja odkąd się w Tobie zakochałem (werbalnie), mam prawo zobaczyć Twą-prawdziwą-fizyczność ! :mad:

stahoo
15-02-2008, 21:47
KURWAMAĆ ! kiedy mi przyślesz wreszcie swoje zdjęcia ??

Ja Ci przysłałem moje !

Podniecasz facetów na tym forum, stara dzifko, więc znaj tego procederu konsekwencje ! :bluzg:

Przesyłaj mi i to już ! Natychmiast !

ja odkąd się w Tobie zakochałem (werbalnie), mam prawo zobaczyć Twą-prawdziwą-fizyczność ! :mad:
POPIRAM!!!!!!!!!!!

Hannibal Lepper
15-02-2008, 21:57
POPIRAM!!!!!!!!!!!

A no to dobrze, że chociaż największy z największych-autorytetów mnie poparł :lol:

SPASIBOCZKA (czy jakoś tak ?)

Thorunczyk
15-02-2008, 22:04
SPASIBOCZKA (czy jakoś tak ?)

No, no, a do boczka gorzałka.

Hannibal Lepper
15-02-2008, 22:20
POPIRAM!!!!!!!!!!!

jak już mi przyśle, to pewnie nie swoje...

phhhhhh... internet !, wynalazek chyba jakichś-szatańskich żydów :lol:

Dee Dee
15-02-2008, 23:34
Nie czytaj jak Ciebie nie interesuje, tak jak ja nie czytam Twych bzdetow.

No niezupelnie. Czytalam z ubawieniem te ktore na moj temat adresowalas do swego alfonsa Hej chłopy....który chce byc moim alfonsem?
Hahahahaa....tylko się nie bić przy korycie.

Twoja odpowiedz umacnia mnie w przekonaniu,że jesteś BIAŁĄ nie doruchaną,nie apetyczną larwą

I to by było na tyle:lol::lol::lol:

Kazimierz
15-02-2008, 23:41
Zaczęty wątek muszę jednak skończyć /i to nie prze pieniactwo/:

"...wskazał bielony kościół kościstym palcem, a potem powiedział, jakby po angielsku: - Grali głowami w futbol. Powietrze wibrowało od gorąca. Lubię to. To odrealnia. - Kto? - zapytałem who was plaing football with heads? - Wlosi - odpowiedział Abraha - kiedy tu byli wiele lat temu. Soldati. Rozstrzeliwali ludzi pod tym kościołem, a potem ucinali im głowy i kopali nimi po piasku. Nie było wtedy asfaltu tutaj. Był piasek. Przedtem palili dużo katu i pili swoje wino. My litlle brother head cut away...
...Mało kto wie, że Asmarze było chyba jedyne na terenie Afryki, getto żydowskie. W kwartale kilku uliczek, tam gdzie ta mała synagoga, mieszkało kilkanaście rodzin żydowskich, Falaszów i żydów greckiego pochodzenia, którym nie wolno było wychodzić poza ów rewir, otoczony drutem kolczastym przez Wlochów. Mało kto wie, dzisiaj w Europie, że Włosi przez prawie 20 lat utrzymywali na terenie Erytrei system segregacji rasowej, taki sam jak w RPA. Czarne dzieci mogły chodzić wyłącznie do specjalnych szkół zawadowych, w których uczono ich tylko zawodów przydatnych do pracy dla włoskich kolonizatorów. W autobusach restauracjach i wszelkich miejscach publicznych wydzielone były specjalne miejsca dla czarnych. Wszelkie kontakty seksualne między obiema rasami karano śmiercią. Erytrejczyków tylko, ma się rozumieć. Obok obozów masowej zagłady Włosi zorganizowali kilkanaście rezerwatów, do których zsyłali mieszkańców Abisynii, a także Somalii... Żadnemu Włochowi nigdy nie wytoczono żadnego procesu, mimo że erytrejskie i etiopskie rządy podejmowały wiele dyplomatycznych kroków w celu postawienia winnych przed Trybunałem d/s Zbrodni Wopennych. Jednak ani USA, ani W.Brytania, ani żadne inne mocarstwo nie było zaintereowane afrykańską Norymbergą. Dla Włochów zbrodnie ich rodaków w Abisynii nigdy nie były powodem do refleksji.

Donna Fallaci, czy coś pani wiadomo na ten temat?"

/te 3 przydługie posty, to fragmenty "Czasu" P.I.Kalwasa/

Hannibal Lepper
16-02-2008, 01:19
...

Kazik...

Włosi mieli troche mało i nie za wiele wspólnego z kolonizowaniem afryki w porównaniu do europy tej bardziej cywilizowanej-protestanckiej :), gdyż-ponieważ- 'SASI' byli, są i będą lepsi od latynosów ! :)

Kazimierz
16-02-2008, 12:01
Kazik...

Włosi mieli troche mało i nie za wiele wspólnego z kolonizowaniem afryki w porównaniu do europy tej bardziej cywilizowanej-protestanckiej :), gdyż-ponieważ- 'SASI' byli, są i będą lepsi od latynosów ! :)
W porównaniu - tak, to prawda. Ale zdolni byli też. Nie czepiam się jakiejś szczególnej nacji - to tylko ilustracja możliwości ludzkich. :(

No, to jeszcze parę zdań:
...>Po 11.09. ataku terrorystów na USA w mediach pojawiło się coraz więcej artykułów... przesiąkniętych europocentryzmem, westernocentryzmem, a przede wszstkim, podłym rasizmem.... o brudnych Murzynach kołaczących do bram Europy, o okrutnych Pakistańczykach bijących polskie żony, które musi uwalniać detektyw R. o podłych Meksykanach próbujących się wedrzeć do ukochanych USA, o ścinaniu głów w Arabii Saud... polski dziennikarz pisze o ...Indiach... kolebce cywilizacji jajko o ścieku płynącym brudami, ściekami, chorobami i ludzkimi trupami. Opisuje świat arabski jako cywilizację terrorystów i fanatyków religijnych...sugeruje, że Arabowie, to naród ciemnych, niewykształconych i nienawidzących nauki ludzi, którzy (chcą)... wyciąć w pień Europejczyków, a ich dorobek intelektualny spalić na stosie.... Inny, znany polski dziennikarz i pisarz z cyniczną lubością pisze o torturowanych przez Amerykanów więźniach, jako o 'islamistach w samych gaciach". A szczególną przyjemność sprawia mu, że ... metalowym prętem trzepie kobieta w mundurze. Ale to zwykła nienawiść, ta sama, która kotłuje się w sercu Bin Ladena i tej amerykańskiej sadystki.
W krajach muzułmańskich też tak się pisze o Europie, czy USA. Taki sam jad wylewa się z wielu... gazet, czy programów TV. Oni odbijają tę samą piłeczkę... sam czytałem o Polsce jako kraju pedofilów i pijanych rodziców, którzy mordują swoje dzieci i marynują je potem w beczkach, jak ogórki. Nikt tam nie pisze o Chopinie, czy Mickiewiczu, ani nawet o Małyszu.... Ta sama koniunktura i moda ... na nienawiśc. I tak dookoła Wojtek, aż kiedyś jakiś koleś w Ameryce czy w jaskini w
Afganistanie naciśnie czerwony guzik i nie będzie już ani pierwszego, ani drugiego, ani trzeciego świata, i nareszcie zapanuje spokój.<

*) item

Palmela
10-03-2008, 21:50
http://sandiego.indymedia.org/images/2006/07/116997.jpg

Kolejna oznaka wolnosci osobistej i wyzwolenia z krepujacyh nature ludzka ograniczen bedzie legalny sex w parkach holenderskich.
Dla tych co papieroska popalaja po seksie, lepiej sprawdzic wczesniej czy to legalne, bo mozna zostac aresztowanym..... za palenie papierosa w miejscu publicznym.

Skoro sex jest rzacza naturalna to dlaczego jego nie uprawiac w miejscach publicznych, prawda?
Odpowiadam, ze sranie tez jest rzecza naturalna i nie ma sie czego wstydzic, ale nie walimy kupe tam gdzie nam sie srac zachcialo.
Jak nam sie zachcialo srac to i innym tez moglo zachciec w tym samym czasie.

Bylam kilkakrotnie w Europie i nie zrozumie jak mozna akceptowac dewiackie zachowanie. Gdzie w Amsterdamie na ulicy poniewieraja sie igly, gdzie w oknach wystawowych inwentarz zywy eksponuje sie z dokladnie przyczepiona cena, gdzie faceci wywalonym jezorem przeciagaja powietrze na 2 cm od moje twarzy, albo trzepocza przyrodzeniem.

Wladze polityczno-religijne gotujacych bialych zabek maja w swoim zasiegu demograficznie obszerniejsza z roku na rok armie bisurmanow, ktora zrobi z tym porzadek.
A papa Ratzi potrzasajac swoim trojzebem bedzie triumfowal i gromkim glosem wolal: wola Olla Boga.

btw, czasto slysze jak Allah wymawiany jest jak: ollaa.

Thorunczyk
10-03-2008, 21:58
Skoro sex jest rzacza naturalna to dlaczego jego nie uprawiac w miejscach publicznych, prawda?
Odpowiadam, ze sranie tez jest rzecza naturalna i nie ma sie czego wstydzic, ale nie walimy kupe tam gdzie nam sie srac zachcialo.

Yyyyyyyyyyyyy!!! Błąd! (Alf)

To Ty tak myslisz. Bo wiesz, wszystko zależy od kultury. Nikt kulturalny nie pójdzie wysrać się do parku, nie ważne czy to Mannheim, Amsterdam czy Płock.
Co do seksiku w parku? Czemu nie?
Wielu młodych ludzi "migdali" się w miejscach publicznych i nikogo poza starymi babciami to nie obrusza.
Ja osobiście wolałbym w dzień czy w nocy spotkać parę gziących sie ludzi w parku niż (co zdarza się zwykle częsciej) - otrzymać w tymże parku kilka sierpowych po facjacie nie myśląc nawet na łubudu z poważniejszymi konsekwencjami (w tym gratis opróznienie portfela i zdekompletowanie odzieży czy galanterii).

Howgh!

Sympatyk lewicy
11-03-2008, 10:02

Różnica pomiędzy migdaleniem a sraniem jest taka, że po sraniu zostaje na trawie śmierdząca kupa.

Nagość w państwach katolickich kojarzy się z seksem i przez to jest tabu. Nawet publiczne karmienie piersią też powoduje zakłopotanie, bo facet nie wie czy ma patrzeć czy się odwrócić. Jak się będzie gapił to ktoś pomyśli, że go to podnieca, jak się odwróci to sam przyzna, że odwraca się żeby się nie podniecać.

Dlatego jestem przeciwny uprawianiu seksu publicznie. Chyba, że taka parka zgadza się na to, że ktoś się podnieci i dołączy do zabawy.

Yoga Yoga
11-03-2008, 11:12
tez n ie wydaje mi sie to szczesliwym pomyslem, wyczytalam jednak, ze wolnosc uprawiana seksu dotyczyc bedzie tylko pory wieczorno nocnej. a to ozxnaczloby po porostu jedynie odstapienie od karania kochajacy sie par przylapanych na tzw goracym uczynku. bo przeciez parki wszystkich krajow juz od dawna sa wyjkorzystywane do seksu przez mlodych i starych i nie zmienily tego - i nie zmienia -zadne zakazy ani kary, chyba, ze takie jakie stosuja w ortodoksyjnych krajach muslimu - tj, kamienowanie. :)

Palmela
11-03-2008, 14:56
ale ja tam igiel na brukach nie widzialam, zadnego z wywalonym ozorem tez nie, pijanego czy nacpanego jak wor, tez nie ( taki fart:lol:), kolorowe papuzki gejowskie widzialam stadami w ...Wiedniu...bzykajace sie publicznie pary zwisaja mi kalafiorem, jak spotkam to sie pogapie i pojde sobie dalej :lol:
Jestes zgorszona Palmela?:confused:

Sex taki, owaki, grupowy, tasmowy, parkowy, gejowy zawsze byl. Zawsze.
Jesli wladza powie, ze defekacja w miejscach publicznych jest legalna, tylko musimy sprzatnac po sobie to czy bedziemy defekowac tam gdzie nam sie zachce?
Potrzeby naturalne w trosce o innych zalatwimy z dala od widoku publicznego, bo to prywatne czy intymne sprawy. Tak sadze.

Rezim polityczno-religijny ograniczajac wolnosc polityczna, tak manipuluje masami, aby te myslaly o seksie, zajely sie seksem, tym spontanicznym, przypadkowym seksem, i zeby im zadne rewolucyjne mysli nie rodzily sie we lbach, kiedy zaduzona zachodnia cywilizacja jest na progu katastrofy ekonomicznej.

p.s. Wontrupcia ja z III swiata, to ciekawie sie I swiatu przygladalam.

Palmela
11-03-2008, 15:08
Różnica pomiędzy migdaleniem a sraniem jest taka, że po sraniu zostaje na trawie śmierdząca kupa.

Nawet publiczne karmienie piersią też powoduje zakłopotanie, bo facet nie wie czy ma patrzeć czy się odwrócić. Jak się będzie gapił to ktoś pomyśli, że go to podnieca, jak się odwróci to sam przyzna, że odwraca się żeby się nie podniecać.

Kazdy zdrowy mezczyzna podnieci sie na widok pelnej piersi kobiety karmiacej niemowlaka.
Tylko cywilizowany mezczyzna opanuje sie i na wyciagnietym kindybale nie zacznie ruchow posuwisto -zwrotnych wlapiajac galy w cycusia.

Sympatyk lewicy
11-03-2008, 15:11
Ależ nikt się politycznie seksem nie zajmuje poza Rydzykiem i konserwatywno katolickimi oszołomami. Myślisz że jak prawo pozwoli na bzykanko w plenerze to zaraz wszyscy wyjdą z domu by sie pieprzyc na trawniku?

A problemów jest od cholery choćby ekologia, i o nich sie już mówi choć na razie niewiele robi. Wolny rynek niestety tego problemu nie załatwi.

samokrytyka
11-03-2008, 15:49
http://sandiego.indymedia.org/images/2006/07/116997.jpg

Kolejna oznaka wolnosci osobistej i wyzwolenia z krepujacyh nature ludzka ograniczen bedzie legalny sex w parkach holenderskich.
Dla tych co papieroska popalaja po seksie, lepiej sprawdzic wczesniej czy to legalne, bo mozna zostac aresztowanym..... za palenie papierosa w miejscu publicznym.

Bylam kilkakrotnie w Europie i nie zrozumie jak mozna akceptowac dewiackie zachowanie. Gdzie w Amsterdamie na ulicy poniewieraja sie igly, gdzie w oknach wystawowych inwentarz zywy eksponuje sie z dokladnie przyczepiona cena, gdzie faceci wywalonym jezorem przeciagaja powietrze na 2 cm od moje twarzy, albo trzepocza przyrodzeniem.

Wladze polityczno-religijne gotujacych bialych zabek maja w swoim zasiegu demograficznie obszerniejsza z roku na rok armie bisurmanow, ktora zrobi z tym porzadek.
A papa Ratzi potrzasajac swoim trojzebem bedzie triumfowal i gromkim glosem wolal: wola Olla Boga.

btw, czasto slysze jak Allah wymawiany jest jak: ollaa.

Co Ty za idiotyzmy wypisujesz, biedna niewiasto?
Wklejasz zdjęcia Latynosów z Santiago i piszesz o Amsterdamie? Zajebiście rzetelna jesteś :lol:

I gdzie mowa o legalnym seksie w Vondelpark? Gdzie to wyczytałaś?

Burmistrz Amsterdamu, Cohen, przyznał, że dochodzi do praktyk seksualnych w godzinach wieczornych i nocnych w tymże parku i poinformował opinię publiczną, że nic złego w tym nie widzi. Nie jest to legalne, ale patrzy na to przez palce. A policja jest od przestrzegania prawa i burmistrz może im naskoczyć(policji) na kant pizdy. Więc nie zmieniaj faktów. A jeśli ich nie znasz, to nie komentuj dopóki nie sprawdzisz. Jakbyś z PiS-u była... :mrgreen:

I nie pierdol, że Ty w Amsterdamie byłaś. Chyba palcem po mapie i ukłułaś się igłą od kompotu w tym tripie po Europie...

Jakie kurwa ''dewiackie zachowanie'' zaobserwowałaś? Co jest dla Ciebie ''dewiackie''?
I gdzie te igły? Gdzie okna wystawowe inwentarza z cenami??? I co, jak szłaś po tej Europie to każdy napotkany facet chciał Cię lizać i pokazywał Ci chuja?

Dostaję coraz bardziej wrażenia, że Ty nie tylko masz kompleks niższości ale do tego strasznie niedopieszczoną mitomanką jesteś.

A JP2 I B16 powinnaś dziękować na kolanach, a nie ich krytykować. Przecież to te dwa kutasy proklamują zakaz używania kondomów na Czarnym Lądzie, więc zachęcają do dalszego rozprzestrzeniania się wirusa HIV i innych chorób. To takie ludobójstwo na ciemnoskórych po katolicku, które, komu jak komu, ale Tobie powinno przynieść niesamowitą satysfakcję i momenty szczytowania... :poke:

Palmela
11-03-2008, 20:10
Remove user from ignore list (http://forum.nie.com.pl/profile.php?userlist=ignore&do=removelist&u=1656)samokrytyka (http://forum.nie.com.pl/member.php?u=1656) This message is hidden because samokrytyka is on your (http://forum.nie.com.pl/profile.php?userlist=ignore&do=removelist&u=1656)ignore list (http://forum.nie.com.pl/profile.php?do=editlist).

(http://forum.nie.com.pl/profile.php?userlist=ignore&do=removelist&u=1656)

Dlaczego dalam Samowirowke na liste ignorowanych?

Ano, Sokowirowka i Sokowirowki zonglerka 200 przeklenstwami juz mnie przejadla
( tu: palec wskazyjacy w otwartej jamie ustna wydajac przy tym dzwiek wymiotny ).
Soko to wywloka czatujace na mlokosnych utrzymankow i wozace swoja zardzewiala rure kanalizacyjna od Iberii do Syberii, zeby w epilogu hydraulicznego przegladu w dupe zostac kopnieta.
Szmata, bez zadnej instrukcji zycia, bez celu, bez wytyczonej drogi tak jak smiec rzeka plynacy wulgarna przeklinajaca rozwalicha w przedmenopauzalnym wscieku macicznym udajaca znawczynie kazdego przedmiotu.

Przeklenstwa dla mnie nic nie znacza, bo one nic nie znacza. Nikt przeklinajacych nie slucha, nie czyta uwaznie.
Ja swoje mysli widze wyraznie i zeby je wyrazic ja potrzebuje slow.
Bo,
Slowa informuja. Slowa lagadza uczucia. Slowa podnosza na duchu. Slowa zapalaja uczucia w sercach. Slowa podniecaja. Slowa dzialaja na nasze nerwy. Slowa niszcza nasze pragnienia. Slowa wala na odlew. Slowa policzkuja. Slowa dewastuja. Slowa daja kuksance. Slowa dziela. Slowa jednocza. Slowa motywuja. Slowa inspiruja.
Chce powiedziec, ze slowa to mocne narzedzie w rekach, jak rowniez i niebezpieczna bron.
Pozbywajac sie sily slow pozbywamy sie prawidlowego korzystania z jezyka w celu wyrazania co myslimy i co czujemy.
Bez jezyka nie jestesmy wystraczajco zabezpieczni, choc pozostawiami siebie nadal wrazliwymi na slowa, tych ktorzy ze slow i oratorskich mow nigdy nie zrezygnuja.

a warcajac do tematu..........

Hannibal Lepper
11-03-2008, 22:37
Pamelka :), a na po co tu siedzieć, (na tem forum)...hę ?
No ja nie wyanalyzuję, ale mam wszak własne, nie przymuszone zdanie na ten temat :lol:.

Nie wpierdzielałbym nikogo stąd do ignora, gdyż-ponieważ oprócz tych najbardziej zacietrzewionych i spamujących egzemlarzy, są też takie, z których można się nieźle pośmiać :). Choć, niektóre z nich są prymitywne.

Fajnie się ich obserwuje, fajnie prowokuje...
Naprawdę, nie widzę powodu, żeby na chuj przenajświętszy kogokolwiek wsadzać do ignora ! :)

To mówiłem ja, Wacław Jarząbek.

Sympatyk lewicy
12-03-2008, 10:07
I nie pierdol, że Ty w Amsterdamie byłaś. Chyba palcem po mapie i ukłułaś się igłą od kompotu w tym tripie po Europie...

:poke:

Potwierdzam. Jest to jedno z nielicznych miejsc w Europie gdzie warto wyskoczyć choćby na piwo.
A największe wrażenie na mnie zrobił policjant, taki zwykły krawężnik. Mówił biegle w co najmniej 3 językach i do tego był uczynny i sympatyczny. I co najciekawsze to nie wyjątek tylko reguła.

Pan Bog
12-03-2008, 13:31
@ Palmela,
Amen - potrafisz mnie bawic nawet w powaznych tematach, poplakalam sie Kochana...

Strzela mnie gdzie sie ktosie kochaja, do poki trzymaja na dystans ode mnie - lubie wszystkich.

Palmela
18-03-2008, 20:13
Pamelka :), a na po co tu siedzieć, (na tem forum)...hę ?
No ja nie wyanalyzuję, ale mam wszak własne, nie przymuszone zdanie na ten temat :lol:.

Nie wpierdzielałbym nikogo stąd do ignora, gdyż-ponieważ oprócz tych najbardziej zacietrzewionych i spamujących egzemlarzy, są też takie, z których można się nieźle pośmiać :). Choć, niektóre z nich są prymitywne.

Fajnie się ich obserwuje, fajnie prowokuje...
Naprawdę, nie widzę powodu, żeby na chuj przenajświętszy kogokolwiek wsadzać do ignora !

Masz racje Hanni.
Odignoruje Sokowirache, bo jeszcze omina mnie wiesci o jej dalszych dziennikarskich sukcesach.

samokrytyka
18-03-2008, 21:08
Masz racje Hanni.
Odignoruje Sokowirache, bo jeszcze omina mnie wiesci o jej dalszych dziennikarskich sukcesach.

Wyślij ziomalowi sms-a, bo na forum już cie raczej nie przeczyta :lol::lol::lol:

A o mnie się nie martw, jeszcze się... :mrgreen:

Palmela
18-03-2008, 21:13
A o mnie się nie martw, jeszcze się... :mrgreen:

Trzymam kciuki, zebys z formy nie wypadla.

samokrytyka
18-03-2008, 21:28
Trzymam kciuki, zebys z formy nie wypadla.

Forma jak forma, ale ta treść... :mrgreen:

Dziękuję, nie zawiodę...;)

Palmela
19-03-2008, 12:04
Forma jak forma, ale ta treść... :mrgreen:

Trescia to ja omalze nie zwracalam w Twoim kierunku po przeczytaniu detalicznych zezwierzen z Twego banalnego romansiku ze szczawikiem.

Trescia pokarmowa gwoli wyjasnienia, zeby nie bylo zadnych niedomowien, a raczej niedopisan.

(hehehehe dobre z ta trescia:lol:)

wEtylator
19-03-2008, 12:30
Trescia pokarmowa gwoli wyjasnienia, zeby nie bylo zadnych niedomowien, a raczej niedopisan.
(hehehehe dobre z ta trescia:lol:)
I hój Palmela, i hój...
Ciągniesz tę przekomarzankę jak - nie przymierzając - gumę z majtek...Skończ acanka i wstydu oszczędź - święta idom, kurffa.........

Palmela
30-03-2008, 11:12
Tlumaczenie wladz, ze emigranci w krajach I swiata, sa po to aby zapieprzac na emerytury starych Europejczow to tylko mydlaca oczy zaslona dymna, za ktora kryje sie zamiana rasowa.
Najprawdopodobnije kolejne pokolenie Europejczykow byloby swieckie i koscioly swiecilyby pustkami, gdyby nie, ..... gdyby nie nowoprzybyli chrzescijanie i muzulmanie z krajow III swiata.
Wladze polityczno-religijne nie pozwola na to, aby religie umarly. Wladze te, sa w posiadaniu wymyslonych symboli sluzacych do manipulowania masami na swoj wlasny uzytek. Tak wiec choragwie, flagi, piesni, hymy, Mahomet, krucyfiks i ksiegi grube z najprawdziwsza prawda objawiona - to narzedzia czy symbole (jak go zwal tak go zwal) do manipulowania oglupialymi, uzytecznymi dla wladz masami.
Jesli bezbozne Zabki licza na to, ze koscioly w Polsce opustoszeja kiedy mohery wymra, to niech przemysla sprawe jeszcze raz.
I niech zwroca uwage na fakt, ze europejskie wladze polityczno-religijne potworzyly takie prawa, aby umozliwic wjazd do Europy, tym ktorzy modla sie piec razy na dzien i tym ktorych zaczeto uczyc modlic sie jakies 200, 150 lat temu.
Czym sie rozni 'pentecostal' od 'katolicyzmu'?
Ano tylko tym, ze w kosciele katolickim pomiedzy wierna owieczka, a bogiem stoi posrednik w postaci ksiedza i milosciwy bog za pomoca wielojebnego posrednika wybacza i rozgrzesza grzechy.
W kosciele pentecostal nie ma spowiedzi. W kosciele pentecostal Bog ma bezposredni kontakt ze zbladzona duszyczka potulnej owieczki.
Jakie to wygodne dla czarnych, ktorzy poza marginesem spolecznym sa stadem zlozonym z gwalcicieli, mordercow, wszelkiej masci oszustow .
Czyz wiara chrzescijanska nie jest wiec dla kazdego?
Czyz Bog milosierny i wszechpotezny nie wyslucha kazdego grzesznika w swoim domu, tego zbladzonego, ktory z bloga pokora wznoszac rece i oczy do nieba blaga o wybaczenie?
Czyz nie kazdy z nas jest grzesznikiem czakajacym na wieczne zbawienie w krolestwie niebieskim?

Tak wygladaja modlacy sie chrzescijanie w kosciele Pentecostal w LONDYNIE, EU.... i Czarna Madonne Czastochowska ujrzy wkrotce czarne dzieci swoje:
http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41329000/jpg/_41329047_glory_worship_203.jpg

http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/e...on/7321128.stm
p.s. juz oczami wyobrazni widze te bialo - osrana procesje na Jasna Gore. LOLOLOLOLOLOL:lol:
.
.

Thorunczyk
30-03-2008, 12:02
Czyżbyś odkryła kolejny spisek?
A to niby w traktacie Lizbońskim zapisane, że owych czarnych wiernych na nasz garnuszek mamy przyjąć, tak?
Tylko, że oni się do nas nie kwapią. Uwierz mi - dużo wody upłynie, nim zechcą do naszej kochanej Wolski imigrować.
Zatem możemy spać spokojnie.

Palmela
30-03-2008, 13:01
Czyżbyś odkryła kolejny spisek?
A to niby w traktacie Lizbońskim zapisane, że owych czarnych wiernych na nasz garnuszek mamy przyjąć, tak?
Tylko, że oni się do nas nie kwapią. Uwierz mi - dużo wody upłynie, nim zechcą do naszej kochanej Wolski imigrować.
Zatem możemy spać spokojnie.

Dla tych z panstw trzecich Wolska to raj na ziemi, bo od podpisania traktatu w calej Unii maja oni takie same swiadczenia.

W nowomowie Nowego Porzadu Swiata (NPS) to: panstwa trzecie = kraje III swiata

Hannibal Lepper
30-03-2008, 15:49
Dla tych z panstw trzecich Wolska to raj na ziemi, bo od podpisania traktatu w calej Unii maja oni takie same swiadczenia.

Jeden z nich jakiś czas temu sie pojawił w Wolsce i nagrał dobrą płytę z Tomaszem Stańko.
Manu Katché-wspaniały kompozytor. miszcz !
http://www.romek.netrom.pl/node/326

menel
30-03-2008, 16:40
Poziom życia na zasiłku w Wolsce nadal jest haniebnie niski.
Nim w tym względzie dołączymy do Europy, zdąży minąć parę dekad.

Aby jakoś wiązać końcówki, trzeba bardzo ciężko harować. Dlatego muzułmanie tu nie przyjadą. :)
Jeśli już, to raczej Wietnamczycy.
Ale ich nadmiar hamować będzie "nasz" miłujący innowierców kościół.
Nie sądzę, by tolerował jakąś znaczącą konkurencję.

EDIT :
A ten wspomniany 'pentacostal', to nie jest czasem jakaś podpucha?
Bo nie chce mi się wierzyć, że czarne męty zrezygnowały z pośrednictwa. To do nich niepodobne.

Palmela
30-03-2008, 20:39
Nim w tym względzie dołączymy do Europy, zdąży minąć parę dekad. Ale ich nadmiar hamować będzie "nasz" miłujący innowierców kościół.
Nie sądzę, by tolerował jakąś znaczącą konkurencję...

O Menel, Pentecostal Koscioly maja swoich biskupow, ksiezy, kaznodziejow i to jeszcze jakich. Z charyzma. I to jeszcze jaka.
Tam zaden z nich nie wyglasza kazania spokojnym glosem. Oni porywaja tlum, ktory spiewa, slucha slowa bozego, klaszcze, spiewa i tanczy i wpada w obledny szal. Od czasu do czasu ktos z wiernych dostaje trzesiawki tym wyrzucajac zle duchy z siebie; ktos inny lezy na podlodze i kwili pelnym bolesci glosem.
A to inny z wiernych poderwie sie w spontanicznym porywie wykrzykujac natchnionym glosem: "Oh, Lord , Alleluja!", a tlum zawtoruje: "Alleluja".

W Pentecostal z tego, co wiem nie ma konfesjonalow, a wiec nie ma spowiedzi. To ta roznica. Nie ma posrednika, czyli tego co po wysluchaniu wyszeptanych grzechow zakresla reka krzyz i nakazuje pokute.

Menelku, piszesz o nietolerowaniu konkurencji przez KK.
Kosciol przechodzil juz wiele roznych stadii rozwoju. Jest elastyczny i nagina sie do potrzeb wiernych.
Dla muzulmanow meczety wyrastajaw Wolsce , prawda to?.
Dla nabuzowanych testosteronem obu plci czarnoskorych chrzescijan z III swiata, tez koscioly juz stoja i czekaja aby po brzegi wypelnily sie jego podwoje.
Na tych tradycyjnych mszach rzymsko-katolickich to czarni by gromadnie w pierwszych kilku minutach pozasypiali z nudow.
A po mszy to i pusto i golo by bylo w kosciele, bo haftowane obrusiki by poznikaly, i te lichtarze co na nich staly, a po skarbonkach to zanim by ksiadz wynurzyl sie z zachrystii sladu by nie bylo.
No jak sadzisz dla czyich potrzeb duchowych ten rodzaj kosciola powstal w katolskiej Wolsce? http://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_Zielono%C5%9Bwi%C4%85tkowy_ w_RP

Nie potrzeba dekad, bo z chwila podpisania traktatu Polska dolaczyla do Europy i ma obowiazek jednakwo uczestniczyc w kosztach uchodzcow z III swiata i to nie od Polski zalezy ile jej Rada przydzieli uchodzcow w razie masowego naplywu:

Cytat:

Artykuł 62
1. Unia rozwija politykę mającą na celu:
a) zapewnienie braku jakiejkolwiek kontroli osób, niezależnie od ich przynależności państwowej, przy przekraczaniu przez nie granic wewnętrznych;
b) zapewnienie kontroli osób i skutecznego nadzoru przy przekraczaniu granic zewnętrznych;
c) .....
2. Do celów ustępu 1 Parlament Europejski i Rada, stanowiąc zgodnie ze zwykłą procedurą prawodawczą, przyjmują środki dotyczące:
a) wspólnej polityki w zakresie wiz i innych dokumentów uprawniających do krótkiego pobytu;
b) kontroli, którym podlegają osoby przekraczające granice zewnętrzne;
c) warunków swobodnego przemieszczania się obywateli państw trzecich, w krótkim okresie, na terytorium Unii;
d) .....
e) ....
3. Jeżeli działanie Unii okazuje się niezbędne do ułatwienia wykonywania prawa, o którym mowa w artykule 17 ustęp 2 litera a), a Traktaty nie przewidują stosownych uprawnień do działania w tym zakresie, Rada, stanowiąc zgodnie ze specjalną procedurą prawodawczą, może przyjąć przepisy dotyczące paszportów, dowodów tożsamości, dokumentów pobytowych lub jakichkolwiek innych podobnych dokumentów. Rada stanowi jednomyślnie po konsultacji z Parlamentem Europejskim.
4. Niniejszy artykuł nie narusza kompetencji Państw Członkowskich w odniesieniu do geograficznego wytyczania ich granic, zgodnie z prawem międzynarodowym.

Artykuł 63
1. Unia rozwija wspólną politykę w dziedzinie azylu, ochrony uzupełniającej i tymczasowej ochrony, mającą na celu przyznanie odpowiedniego statusu każdemu obywatelowi państwa trzeciego wymagającemu międzynarodowej ochrony oraz mającą na celu zapewnienie przestrzegania zasady non–refoulement. ....
2. Do celów ustępu 1 Parlament Europejski i Rada, stanowiąc zgodnie ze zwykłą procedurą prawodawczą, przyjmują środki dotyczące wspólnego europejskiego systemu azylowego obejmującego:
a) jednolity status azylu dla obywateli państw trzecich, obowiązujący w całej Unii;
b) jednolity status ochrony uzupełniającej dla obywateli państw trzecich, którzy nie uzyskawszy azylu europejskiego, wymagają międzynarodowej ochrony;
c) wspólny system tymczasowej ochrony wysiedleńców, na wypadek masowego napływu;
d) wspólne procedury przyznawania i pozbawiania jednolitego statusu azylu lub ochrony uzupełniającej;
e) kryteria i mechanizmy ustalania Państwa Członkowskiego odpowiedzialnego za rozpatrywanie wniosku o udzielenie azylu lub ochrony uzupełniającej;
f) normy dotyczące warunków przyjmowania osób ubiegających się o azyl lub o ochronę uzupełniającą;
g) partnerstwo i współpracę z państwami trzecimi w celu zarządzania przepływami osób ubiegających się o azyl lub o ochronę uzupełniającą lub tymczasową.
3. W przypadku gdy jedno lub więcej Państw Członkowskich znajdzie się w nadzwyczajnej sytuacji charakteryzującej się nagłym napływem obywateli państw trzecich, Rada, na wniosek Komisji, może przyjąć środki tymczasowe na korzyść zainteresowanego Państwa lub Państw Członkowskich.
Rada stanowi po konsultacji z Parlamentem Europejskim.
Artykuł 63a
1. Unia rozwija wspólną politykę imigracyjną mającą na celu zapewnienie, na każdym etapie, skutecznego zarządzania przepływami migracyjnymi, sprawiedliwego traktowania obywateli państw trzecich przebywających legalnie w Państwach Członkowskich,.....
2. Do celów ustępu 1 Parlament Europejski i Rada, stanowiąc zgodnie ze zwykłą procedurą prawodawczą, przyjmują środki w następujących dziedzinach:
a) warunki wjazdu i pobytu, jak również normy dotyczące procedur wydawania przez Państwa Członkowskie długoterminowych wiz i dokumentów pobytowych, w tym do celów łączenia rodzin;
b) określenie praw obywateli państw trzecich przebywających legalnie w Państwie Członkowskim, w tym warunków dotyczących swobody przemieszczania się i pobytu w innych Państwach Członkowskich;
17.12.2007 PL Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej C 306/61
c) nielegalna imigracja i nielegalny pobyt, w tym wydalanie i odsyłanie osób przebywających nielegalnie;
d) zwalczanie handlu ludźmi, w szczególności kobietami i dziećmi.
3. Unia.....
4. Parlament Europejski i Rada, stanowiąc zgodnie ze zwykłą procedurą prawodawczą, mogą ustanowić środki zachęcające i wspierające działania Państw Członkowskich, podejmowane w celu popierania integracji obywateli państw trzecich przebywających legalnie na ich terytoriach, z wyłączeniem jakiejkolwiek harmonizacji przepisów ustawowych i wykonawczych Państw Członkowskich.
5. Niniejszy artykuł nie narusza prawa Państw Członkowskich do ustalania wielkości napływu obywateli państw trzecich przybywających z państw trzecich na ich terytorium w poszukiwaniu pracy najemnej lub na własny rachunek.

Artykuł 63b
Polityki Unii, o których mowa w niniejszym rozdziale, oraz ich wprowadzanie w życie podlegają zasadzie solidarności i sprawiedliwego podziału odpowiedzialności między Państwami Członkowskimi, w tym również na płaszczyźnie finansowej. Akty Unii przyjęte na podstawie niniejszego rozdziału zawierają, w każdym niezbędnym przypadku, odpowiednie środki w celu zastosowania tej zasady.”.

Palmela
30-03-2008, 21:17
Jeden z nich jakiś czas temu sie pojawił w Wolsce i nagrał dobrą płytę z Tomaszem Stańko.
Manu Katché-wspaniały kompozytor. miszcz !
http://www.romek.netrom.pl/node/326
Hanni, a gdzie sie podziewales ostatnio?

menel
30-03-2008, 21:38
piszesz o nietolerowaniu konkurencji przez KK.
Kosciol przechodzil juz wiele roznych stadii rozwoju. Jest elastyczny i nagina sie do potrzeb wiernych.

KK jako poważna firma nie będzie tolerował znaczącej konkurencji na swoim terenie, bo musiałby się dzielić wpływami oraz szmalem.
Umiejętnie i zapobiegawczo dyskredytuje inne wyznania poprzez swoje media.
Jako jednostka stricte pasożytnicza, musi dbać o jakotaką chociaż kondycję żywiciela. Przeca chorowita krowa nie wykarmi wielu cielaków.
Czy jest elastyczny? Jeśli chodzi o osiąganie przychodów, matactwa podatkowe i celne, to bez wątpienia. I raczej naginał wiernych do swoich potrzeb, niż odwrotnie. Pojedyncze "ukłony" w stronę trzódki polegały raczej na propozycjach odmiennego sposobu przyjmowania hostii i tym podobnych bzdetów, a nie rzeczach poważnych.

Dla muzulmanow meczety wyrastajaw Wolsce , prawda to?.

Są od jakiegoś czasu w Gdańsku, Warszawie i Krakowie.
W Poznaniu, na 600.000 luda nie ma. W okolicy też raczej nie.
Chyba, że o czymś nie wiem...

Nie potrzeba dekad, bo z chwila podpisania traktatu Polska dolaczyla do Europy i ma obowiazek jednakwo uczestniczyc w kosztach uchodzcow z III swiata i to nie od Polski zalezy ile jej Bruksela przydzieli w razie masowego naplywu:

Jeszcze takich jaj to chyba nie było, by UE dopłacała do zasiłków.
No, ale skoro rolnikom mniej więcej równo dopłaca, to... :)
To prawdopodobnie inicjatywa krajów bogatszych, by bardziej równomiernie rozkładać fale exodusu na wszystkie kraje UE. Narazie wolska to głównie punkt przerzutowy w drodze na zachód.
U nas nie ma i raczej nie będzie tylu i o takim standardzie mieszkań dla uchodźców, pomocy medycznej, szkolnictwa, etc. I dłuuugo jeszcze nie będziemy konkurencją dla zachodu w kwestii emigracji.
Why? Bo kłopoty z budową infrastruktury, to nasza narodowa specjalność.

Palmela
30-03-2008, 22:47
Menel to wedlug Ciebie kim zapelnione beda koscioly chrzescijanskie w tym katolickie w Europie w przyszlosci, skoro w wielu panstwach ludzie przestali sie modlic? A co za tym idzie kto zapwni naplyw kasy Kosciolowi?

menel
31-03-2008, 09:34
Wcale nie muszą być pełne.
Środkiem ciężkości u tych jebanych pijawek jest szmal, nie kościół jako budynek.
Kler w sposób niezwykle cwany przedzierzga się z "proszącego ludzi" na "podłączonego pod budżet". Poza tym przez tyle lat zdążyli pozakładać mnóstwo firm i fundacji, które stoją na uprzywilejowanej pozycji. A więc raczej nie upadną.
Wspominałaś o "elastyczności"...

I nie wszędzie jest tendencja spadkowa w temacie frekwencja.
Mieszkałem parę lat w Norwegii i tam mnóstwo ludzi chodziło do ichnich przybytków. To samo na Cyprze, w Grecji i we Włoszech.
O wolsce taktownie nie wspominam. :)

Palmela
31-03-2008, 11:37
I nie wszędzie jest tendencja spadkowa w temacie frekwencja.

Tam glebiej na zdjeciu to rycerze Kosciola Swiatla Nadzieji.
Zastanow sie skad wzieli pomysl na te gustowne wdzianka w stylu 'pop-artu' lat 60-tych.
;)

http://www.iol.co.za/data/picdb/0/a/picdb47f08bd1f06bb

menel
01-04-2008, 19:59
Tam glebiej na zdjeciu to rycerze Kosciola Swiatla Nadzieji.
Zastanow sie skad wzieli pomysl na te gustowne wdzianka w stylu 'pop-artu' lat 60-tych.
;)

http://www.iol.co.za/data/picdb/0/a/picdb47f08bd1f06bb

:lol:
Od lewej :
1) pielęgniarz z psychiatryka;
2) fan kukluksów, krzyżak, abo krzyżowiec;
3) karateka-kjokuszinkowiec.

ksionc
01-04-2008, 20:26
2) fan kukluksów, krzyżak, abo krzyżowiec;

Oj, cosik mi się widzi, że będziesz miał kłopoty u Thora.

ks

Thorunczyk
01-04-2008, 21:33

ks

Mnie tam nie było.
Prosze nie eskalować :lol:

Kazimierz
27-04-2008, 21:39
Sojedinionnyje Sztaty Ameriki mają takie prawo że mogą łamać prawo (http://wiadomosci.onet.pl/1738411,12,item.html), aby móc zapobiec łamaniu prawa (przez innych, oczywiście), a potem wprowadzać państwo prawa, czyli ichnią demokrację.
Jak to kiedyś spiewał o celu komuny emigracyjny jej przeciwnik: ...dobrniemy wreszcie, w którymś tam roku do wojny, co to ma być o pokój...

http://zagony.ru/engine/data/emoticons/dash.gif (http://zagony.ru/2008/03/07/za_chto_my_ljubim_nashikh_zhenshhin_16_f.html#)

szakal
27-04-2008, 21:53

ks

Thor nosi teraz wdzianko w kolorze pustynnego khaki :)

Palmela
17-05-2008, 01:37
'Pieniadze albo zycie' tego wyboru nie uslyszy czlowiek kiedy zostaje napadniety przez czarnucha:.
Tak wyglada napad czy to w Brazylii, RPA czy w Stanach:
http://www.latimes.com/news/local/la...,3993043.story (http://www.latimes.com/news/local/la...,3993043.story)

dziki2001
17-05-2008, 09:47
zamiast filmiku, mamy to:
Server Error
We are sorry, but the server is currently experiencing technical difficulties. Please try back later.
Thank you for visiting latimes.com
ale jestem dziwnie pewien, że na filmiku(fotosach?) banda brudnych, wrzeszczących murzynów porwie przerażoną, niewinną białogłowę. albo jej inne kuku robią...
mam rację? :lol:

tygrysy666
17-05-2008, 10:44
Jak to pięknie, jak to ładnie
Gdy coś komuś na łeb spadnie.
Jak to ładnie, jak to pięknie
Kiedy komuś gumka pęknie.

Jak to (piękniej wyznać trudno)
Gdy trud bólu poszedł w brudno

Palmela
17-05-2008, 19:12
Zniknal film z stron netu, nie tylko film ale i artykul.
Tylko na jednej stronie netowej ostalo sie osiem komentarzy i w dziale 'hokej na lodzie' pod tytulem "Gardena: shop owner killed" jest .....doniesienie sportowe:
http://www.topix.com/forum/winter-sports/ice-hockey/TN0BPDRQR9GCD7KH7

Palmela
22-05-2008, 22:05
http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/44680000/jpg/_44680241_armel_gnango_body.jpg

powyzej:
tak wyglada przedstawiciel dziczy podciagniety przez kosciol i ONZ do pozycji czlowieka.
Tam gdzie zjawiaja sie dwunozne gowna tam konczy sie cywilizowany swiat, ktory istnial porzed ich przybyciem:
To czarne zwierze, zastrzelilo 26-letnia Magde Pniewska:

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/44630000/jpg/_44630435_magdapniewska_met_226i.jpg

http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/england/london/7414226.stm

samokrytyka
22-05-2008, 22:11
To jest Cartman

http://images.retecool.com/uploads/Dijkie-CartmanHitler.jpg

i zabił 7 letniego Kennego:

http://home19.inet.tele.dk/j-ravn/pic/Kenny20dead.jpg

tygrysy666
22-05-2008, 22:14
Jasne... mordują tylko czarni białych. A ci nieśli im prawdziwą religię miłości bliźniego robiąc z nich przy okazji niewolników.

dziki2001
22-05-2008, 22:23
wiesz, mało gdzie można tak pisać.
a tu, już od początku, miała przyzwolenie na takie treści, to i się rozpi(a)sała...

Dee Dee
22-05-2008, 22:32
wiesz, mało gdzie można tak pisać.
a tu, już od początku, miała przyzwolenie na takie treści, to i się rozpi(a)sała...

A pisałam na ogóle i do Larrego,ze rosnie
naziolski chwast....nie było odzewu z żadnej strony
Wrecz sie niektórym podobało
To tera se sami go wyrywajcie:miotacz:

samokrytyka
22-05-2008, 22:35
To tera se sami go wyrywajcie:miotacz:

Nie bój żaby, wytną ją w pień, to tylko kwestia czasu... Jak patrze co się w RPA dzieje to ścierwo długo nie pociągnie, bo niedługo będą ścierwo ciągać... :lol: :lol: :lol:

Palmela
22-05-2008, 22:56
Palmela...przykro mi to napisac...trace do Ciebie szacunek.
Operujesz pojeciami, ktore nie mieszcza sie w moim katalogu.
Oraz prezentujesz postawe ktorej tez nijak zaakceptowac nie umiem.
Do tej pory indoktrynowalas w miare z klasa acz konsekwentnie.Stad moja sympatia do Ciebie mimo, ze przeciez nie zgadzalam sie ani chwili z Toba.
Od jakiegos czasu mam wrazenie , ze hamulce Ci puszczaja.
I czar prysl.

Jestem daleka od jakichkolwiek prob indoktrynacji. Ja probuje otworzyc oczy ludziom na mordujaca i gwalcaca czarna dzicz zyjaca na rachunek bialego czlowieka.
Jestem z moimi ostrzezeniami o wiele lat za wczesnie i wiele osob przekona sie wkrotce na wlasnej skorze.

Przedstawiam osobe Jareda Taylora, ktory jest rasowym realista, ktory rowniez probuje swiatu powiedziec ze multikulti jest niebezpiecznenstwem zagrazajacym zachodniej cywilizacji
i bialej rasie .
Ja widzac czarnuchow w ich naturalnym srodowisku nie zgadzam sie z J Taylor, bo nie uwazam ze dwynozna dzicz mozna zakwalifikowac do rodzaju ludzkiego.

Zawsze tak bylo, ze to pojedyncze glosy mialy racje, a nie zgodnie z programem klepiace hasla i puste slogany masy.

Kazda cywilizacja bialego czlowieka konczyla sie wprowadzeniem przez rzadzacy gang polityki multiculti.
Multikulti to jest taktyka:

Na linku po ang. wywiad z Jared Taylor: http://www.youtube.com/watch?v=Iz3BuqTQdMc&feature=related

Kazimierz
22-05-2008, 22:56
Wicie! Też starałem się te chorobliwe stany świadomości choć trochę zrozumiec i podejmowałem próby polemiki. To była głupota z mojej strony. Wnuczka /żona. matka, babcia/ portugalskiego rasisty, który przez lata ssał krew Murzyna w Angoli, Mozambiku, Botswanie, czy innej części czarnego lądu nigdy już nie pogodzi się z faktem,że to się skończyło. Dziadek, ojciec, mąż, syn - oficer kolonialnej armii przyzwyczajony do traktowania tambylców jak bydło mające mu wiecznie służyć nie może pojąć, że to se ne vrati. I to przekonanie przekazuje kobiecie, którą pierdoli w przerwach gwałcenia Murzynek. I jej to siada na mózg. I tę mądrość ona próbuje rozsiać na cały świat. I już do końca świata nie pojmie, że to jest żałosne. Takie radosne refleksje nasuwają mi się po lektórze pisaniny tej, która twierdzi, że ma zasady, a w rzeczywistości wypełniona jest kwasami, o których tak trafnie napisala pani.S.
IChJwD!

Dee Dee
22-05-2008, 23:01
Heh Kazio.....toś mnie zaskoczył.....
(oczywiscie in plus jak najbardziej)

dziki2001
22-05-2008, 23:35
...troche rasistka jestem tez...w zyciu palcem nie dam sie dotknac sniademu czy czarnemu....moze to tylko kwestia estetyki? Nie wiem...

no, trochę zaskakujące wyznanie, przyznam...

Kazimierz
22-05-2008, 23:44
.....w zyciu palcem nie dam sie dotknac sniademu czy czarnemu.........
To ja bym się mógł wybrać z tym palcem, Organko? Tylko dotknąć....http://emoty.blox.pl/resource/th_to_clue.gif

Dee Dee
22-05-2008, 23:44
no, trochę zaskakujące wyznanie, przyznam...

A to widać kulego Dziki nieumiejętnie czytaliście wszystkie dotychczasowe posty tow.Wontrupki:)

Z tym,ze ona to lajcikowe wydanie:p

A poza tym...już mieliście spac:mrgreen:
(było się żegnać?):lol:

Dee Dee
23-05-2008, 00:06
Kazek...nie wnerwiaj mnie
zapraszalam?
zapraszalam
wymowiles sie?
wymowiles sie
wiec spadaj z tym paluchem!:lol:

Nie ufaj mu....
bedzie ci privy słał
na gg pisał..
a i tak sie kocha w Samo:lol:

Kazimierz
23-05-2008, 00:13
Nie ufaj mu....
bedzie ci privy słał
na gg pisał..
a i tak sie kocha w Samo:lol:
Ja nie wiem, o czym Ty, Czyścioszko motasz?http://emoty.blox.pl/resource/buziak.gif
Kazek...nie wnerwiaj mnie
zapraszalam?
zapraszalam
wymowiles sie?
wymowiles sie
wiec spadaj z tym paluchem!:lol:
Fszyscy tera widzom, kto mnie nęcił, jak nimpfa jaka. Na szczęście zdrowe siły mojego księstwa zapobiegły całkowitej trzęsieniu ziemi w Europie.
http://emoty.blox.pl/resource/zawstydzony.gif ale chęci pozostały!

Dee Dee
23-05-2008, 00:18
Kazek.....żebym ja ci zaraz nie powiedziała,co ty za plecami motasz...heh...
(a poza tym wsio w pariadku):)

samokrytyka
23-05-2008, 00:19
ale ja jestem u siebie...ma prawo pyskowac, nie spraszalam:lol:

Buuuuuuuuuuuuuuu, buuuuuuuuuuuuuuu, buuuuuuuuuuuuuuu, :poke:

Kazimierz
23-05-2008, 00:40
Kazek.....żebym ja ci zaraz nie powiedziała,co ty za plecami motasz...heh...
(a poza tym wsio w pariadku):)
Nie wierz w plotki, Asenizatorko! A, co się stało, że nie jestem już dla Ciebie Kazio, tylko jakiś Kazek?
http://emoty.blox.pl/resource/612.gif

Dee Dee
23-05-2008, 00:51
Nie wierz w plotki, Asenizatorko! A, co się stało, że nie jestem już dla Ciebie Kazio, tylko jakiś Kazek?
http://emoty.blox.pl/resource/612.gif

Heh.....to ty sobie sam na to pytanie odpowiedz atrakcyjny Kazimierzu:)

Thorunczyk
23-05-2008, 09:05
Czytając powyższe, z największą satysfakcją, bezczelnie rozsiądę się w kanapie i nażrę popcornu
http://www.clipartof.com/images/emoticons/thumbnail2/1947_eating_popcorn_and_drinking_beer.gif

Thorunczyk
23-05-2008, 09:14
Mnie również chodzi o Kazia i Zmiotkę :lol:
To bedzie druga walka jak sądzę?

Dee Dee
23-05-2008, 11:42
Mnie również chodzi o Kazia i Zmiotkę :lol:
To bedzie druga walka jak sądzę?

Tzn.kto kogo i za co:)
(nic nie pamietam i mnie tam nie było):mrgreen:

Yoga Yoga
23-05-2008, 12:42
ooooooooooo!!! dosc tego wstretne baby. - a ty se torus czekaj - niedoczekanie twoje, jak ja to wezme w swoje rence - a - jeszcze ksionca poprosze o pomoc
http://emoty.blox.pl/resource/breakpc2.gif

ksionc
23-05-2008, 12:50
Joguś...
Mówiłem Ci jusz kiedyś, że baby to som hóje!
I myślom macicami.

ks

Jolka Jolka
23-05-2008, 12:58
Joguś...
Mówiłem Ci jusz kiedyś, że baby to som hóje!
I myślom macicami.

ks

A Ty Ksionc czym myślisz? Bo głowę możemy wykluczyć. :lol::lol::lol:

Yoga Yoga
23-05-2008, 13:12
A Ty Ksionc czym myślisz? Bo głowę możemy wykluczyć. :lol::lol::lol:
ale ksionc ma leb nie od parady!http://emoty.blox.pl/resource/th_0girlcupcake.gif

ksionc
23-05-2008, 13:40
A Ty Ksionc czym myślisz? Bo głowę możemy wykluczyć.

Uderz w stół...:lol:
Witamy specjalistkę od rozklapciochy :lol::lol::lol:

ks

tygrysy666
23-05-2008, 18:25
Skorzystałem z rady niejakiego nulla i zacząłem dokładnie czytać posty na forum. Ten wątek zaczyna się od historyjki o żabach, które jako płazy są zmiennocieplne, więc podczas gotowania być może nawet i dadzą się ugotować.
Mam wrażenie jednask, że presiąkanie kurewstwem jest identyczne - zaczyna się od małych nietolerancji, a kończy na kompletnej znieczulicy wobec głoszenia rasistowskich haseł --. vide obozy koncentracyjne, rozwój kawiery Wszechpolaków , posty niejakiej Palmeli etc.

dziki2001
23-05-2008, 18:35
Skorzystałem z rady niejakiego nulla i zacząłem dokładnie czytać posty na forum. Ten wątek zaczyna się od historyjki o żabach, które jako płazy są zmiennocieplne, więc podczas gotowania być może nawet i dadzą się ugotować.
Mam wrażenie jednask, że presiąkanie kurewstwem jest identyczne - zaczyna się od małych nietolerancji, a kończy na kompletnej znieczulicy wobec głoszenia rasistowskich haseł --. vide obozy koncentracyjne, rozwój kawiery Wszechpolaków , posty niejakiej Palmeli etc.

jak to się ma do tego?

Antypedofilska histeria także w Polsce nabrała cech paranoi - głównie za sprawą nawiedzonych katoli, jednakże fakt pozostaje faktem, że rozpowszechnianie treści pedofilskich jest ścigane prawnie.
czy nie uważasz, że pedofilia, jest problemem, o którym należy krzyczeć? nawet za cenę oskarżeń o "Antypedofilską histerię"
i że zbyt często bagatelizuje się problem?
bo już nawet nie będę pisał o przypadkach ukrywania kato-pedofilii, to przecież wiemy... i nie o tym ja mówię.

tygrysy666
23-05-2008, 18:37
Sorry - może trochę może we mnie niekonsekwencji...:mlotek:
Antypedofilska histeria także w Polsce nabrała cech paranoi - głównie za sprawą nawiedzonych katoli, jednakże fakt pozostaje faktem, że rozpowszechnianie treści pedofilskich jest ścigane prawnie.

Czasem kwestia rozmieszczenia akcentów jest fundamentalną sprawą (moje).

dziki2001
23-05-2008, 19:20
Co do Morgana, Denzela, Sidney, Naomi sa to na uzytek mydlacej oczy propagandy wyselekcjonowane jednostki.
avól! no motyla noga, avól!!!
hejo, ziom! <emotka macha ręką>

tygrysy666
23-05-2008, 19:27
@ Ja place podatki.......................
jednostki.
Nic mnie bardziej nie wkurwia jak twierdzenie, że płacenie podatków upoważnia do ... (wstawić dowolnie)

tygrysy666
23-05-2008, 19:44
By the way - Antypedofilska histeria także w Polsce nabrała cech paranoi - głównie za sprawą nawiedzonych katoli
naprawdę tzw.walka z pedofilią miewała cechy jakiejś paranoi = nawet mojego kumpla już chcieli za to ciągać po sądach, ale w pore ktoś się stuknął w głowę, że dziecko ma jakąś chorobę, a nie było molestowane.

Havthorn
23-05-2008, 19:52
, a znali prawde o zwrodnialej dziczy to najprawdopodobniej nie zdecydowaliby sie na na emigracje do Afryki.

@ Palmela a znasz ty historię swojego kraju czy wiesz coś niecoś na temat tej zwyrodniałej dziczy?
Ta zwyrodniała dzicz od pierwszych chwil kiedy u wybrzeży Przylądka Dobrej Nadziei pojawiły się okręty Holenderskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej miała w sobie dość człowieczeństwa by bronić zbrojnie swoich terenów. Cóż nie mogli wygrać włóczniami przeciw muszkietom.
- Jak można w takim razie nazwać traktowanie pojmanych w trakcie walk niewolników przez ówczesnych kolonizatorów holenderskich?
Ta czarna dzicz jak to nazywasz - głównie Zulusi I Kafrowie prowadzili wojnę obronną tak, że osłabili Burów do tego stopnia iż ci nie mieli sił na dłuższą metę bronić się przed nowymi kolonizatorami - Anglikami

Kilkaset lat narosłych krzywd istniejących w świadomości czarnej społeczności nie ulegnie zatarciu w ciągu jednego pokolenia.

menel
23-05-2008, 21:12
Nic mnie bardziej nie wkurwia jak twierdzenie, że płacenie podatków upoważnia do ... (wstawić dowolnie)

...egzekwowania ich rozsądnego wydatkowania? Troszku niefortunne stwierdzenie.

Wiem, wiem. Kumam i kontekst i metaforę.
Nudzi mi się, sorki. :lol:

tygrysy666
23-05-2008, 21:22
...egzekwowania ich rozsądnego wydatkowania? Troszku niefortunne stwierdzenie.

Wiem, wiem. Kumam i kontekst i metaforę.
Nudzi mi się, sorki. :lol:No... może nie powinno być dowolne...

Palmela
24-05-2008, 17:50
@ Palmela a znasz ty historię swojego kraju czy wiesz coś niecoś na temat tej zwyrodniałej dziczy?
Ta zwyrodniała dzicz od pierwszych chwil kiedy u wybrzeży Przylądka Dobrej Nadziei pojawiły się okręty Holenderskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej miała w sobie dość człowieczeństwa by bronić zbrojnie swoich terenów. Cóż nie mogli wygrać włóczniami przeciw muszkietom.
- Jak można w takim razie nazwać traktowanie pojmanych w trakcie walk niewolników przez ówczesnych kolonizatorów holenderskich?
Ta czarna dzicz jak to nazywasz - głównie Zulusi I Kafrowie prowadzili wojnę obronną tak, że osłabili Burów do tego stopnia iż ci nie mieli sił na dłuższą metę bronić się przed nowymi kolonizatorami - Anglikami

Kilkaset lat narosłych krzywd istniejących w świadomości czarnej społeczności nie ulegnie zatarciu w ciągu jednego pokolenia.

Nie masz racji kazde pokolenie zaczyna od czystej kartki historycznej.
Nikt nas nie biadoli jak sie nie wiedzie, ze to przez rozbiory, ruskie zabory, przez panszczyzne czy wojny swiatowe.
Czas zly mija i zaczyna sie odbudowywanie tego co zostalo ocalone.
Przeszle przezycia we wspomnieniach sluza nie jako usprawiedliwienie porazek, lecz sluza jako przestrga.
Nikt z Hong Kongu nie utyskuje na Brytyjczykow za Hong-Kong, ktory po przejeciu przez Chinczykow nie zamienil sie w kosmicznym tempie w ruine.

Spojrz na fakty.
Czlowiek na tej planecie cos utworzyl, wymyslil, cos zorganizowal i rozwiazal przy tym szereg napotkanych problemow
Czy ta dzicz zbudowala miasto? Nie! Oni nawet nie skorzystali z kamieni aby zbudowac 'suchy mur' czy z nich zrobic kamienista droge.
Czy murzynstwo uprawialo ziemie? Nie!
Jak zwierze wyzarlo wszystko dookola i przenosilo sie w inny rejon
Czy opracowali czarnuchy jezyk pisany? Nie!
Czy wynalezli kolo, te glowna rzecz od ktorej cos mozna zaczac?
Tez nie! Kolo nie bylo znane przed przyjscem bialego.
Czy zbudowali lodz, aby z ciekawosci wyplynac w ocean i zobaczy co za nim jest? Tez nie!
Eskimosi technicznie bardziej byli zaawansowani od czarnej dziczy, choc mieli do dyspozycji lod, ryby i zadnych surowcow.
Hindusi udomowili slonie, dlaczego czarnuchy tego nie zrobily?
Kiedy w bialym spoleczenstwie czarnuchy uzyskuja numeryczna ' mase krytyczna' wtedy zaczynaja pokazywac swoje naturalna dzikie zachowanie przemieniajac rejon w dzika niebezpieczna Afryke walczac w gangach/stadach o dominacje na terytorium.

tygrysy666
24-05-2008, 17:57
Nie masz racji, Palmela. W środkowej Afryce było olbrzymie państwo nubii o wysokiej kulturze i jak na ówczesne czasy technice. A takie gadanie, że skoro nie mają wysokiej techniki i cywilizacji to są tylko jakims gatunkiem małpy to czysta demagogia.
Edit: A ta "wysoka" cywilizacja białych podlega takim samym prawom jak i czarnych - też są hordy/gangi, też zachowują sie jakby poza jedzeniem spaniem idupczeniem nic innego nie potrafili zrobić etc. Każda grupa ludzi osiąga na tyle wysoki poziom, na ile potrafi ją wydźwignąć wytworzona w jej łonie elita.

Havthorn
24-05-2008, 19:44
Nikt nas nie biadoli jak sie nie wiedzie, ze to przez rozbiory, ruskie zabory, przez panszczyzne czy wojny swiatowe.
Co do wspomnianego biadolenia u nas to ja bym delikatnie mówiąc polemizował

Czy ta dzicz zbudowala miasto? Nie! Oni nawet nie skorzystali z kamieni aby zbudowac 'suchy mur' czy z nich zrobic kamienista droge.
Czy murzynstwo uprawialo ziemie? Nie!
Jak zwierze wyzarlo wszystko dookola i przenosilo sie w inny rejon
Czy zbudowali lodz, aby z ciekawosci wyplynac w ocean i zobaczy co za nim jest? Tez nie!
Eskimosi technicznie bardziej byli zaawansowani od czarnej dziczy, choc mieli do dyspozycji lod, ryby i zadnych surowcow.

Co do braku budownictwa tworzenia dróg murów itp upatrywałbym przyczyn w tzw. bilansie energetycznym człowieka - ciężki klimat, kłopoty z dostępem do odpowiedniej ilości pożywienia i wody powodowały w stopniu mniejszym lub większym, ze ludzie ci nie zajmowali się wyczerpującą pracą - przymusił ich do tego dopiero biały człowiek za pomocą bata, stryczka i podobnych metod. Zauważ, że w krajach śródziemnomorskich do dzisiaj obowiązują przerwy w pracy właśnie z uwagi na klimat. uważasz, że ówcześni ludzie zajmujący tamte tereny mieli powody zmuszać się do ciężkiej harówki samemu, gdzie klimat jest o wiele bardziej piekielny?
Ludzie ci zadowalali się na ogół minimum tym co im dawła natura zbieralli co się samo posiało względnie polowali na zwierzynę, która była dostępna.
Co do wynalezienia koła - Nie mieli ci ludzie potrzeby jego posiadania, nie wozili znacznych ładunków na dalsze odległości co do przemieszczania się za pożywieniem to odległości też nie były aż tak wielkie, żeby musieli szukać sobie udogodień.
Wspominasz o Hindusach ale nie zapominaj o tym, że mieli oni jednak bliżej do sąsiednich cywilizacji choćby Chiny bliżej mielli do szlaków handlowych i sami prowadzili handel, który zawsze rozwijał cywilizacyjnie. Plemiona afrykańskie z powodów odległości i izolacji klimatycznej długo były odseparowane.
Co do budowy łodzi i działalności choćby rybackiej nie masz do końca racji.

Kiedy w bialym spoleczenstwie czarnuchy uzyskuja numeryczna ' mase krytyczna' wtedy zaczynaja pokazywac swoje naturalna dzikie zachowanie przemieniajac rejon w dzika niebezpieczna Afryke walczac w gangach/stadach o dominacje na terytorium.
Poczytaj historię Europy choćby XX wieku biały człowiek zachowuje się identycznie.

Palmela
24-05-2008, 22:14
Poczytaj historię Europy choćby XX wieku biały człowiek zachowuje się identycznie.
Jak sie zachowuje?.

dziki2001
24-05-2008, 22:29
jako rasowa nazistka, powinnaś znać historię i dokonania rasy panów.
chyba że wyjebali cię do afryki, boś była niepewnym elementem.
i pamiętaj, że to ty przytargałaś się za chlebem do afryki, więc nie udawaj wyruchanej dziewicy, i nie bądź zdziwiona, że w afryce są murzyni!
jak ci tam tak nie pasuje obecny układ, to spierdalaj stamtąd. proste!
może już niedługo dzikusy zapukają do twych drzwi. :lol:
nie boisz się? pomyśl, co ci może zrobić taka banda rozwrzeszczanych małp. :mrgreen:
w niusiarniach podają, że fala rozrób się powiększa.

stahoo
24-05-2008, 22:44
jak ci tam tak nie pasuje obecny układ, to spierdalaj stamtąd. proste!
nie boisz się? pomyśl, co ci może zrobić taka banda rozwrzeszczanych małp. :mrgreen:
Nie strasz jej, dziki.
Polaków nie ruszają.
Przecież wiedzą i pamietają o dobroci dla Murzynów ze strony JP2. :)

a wiec nie spisali swojej mowy, bo po co ksiazki pisac i urzadzac bilblioteke szkolna. Nie byloby czym to przewiezc w inne miejsce i po czym jak drog nie bylo.
Potrzeba jest matka wynalazkow
A zastanawiałaś się czasem, że im nie są potrzebne takie potrzeby.
Nie są i chuj!
Po kiego ich na siłę chcecie uszczęśliwiać?

Kazimierz
24-05-2008, 22:46
jako rasowa ...... to spierdalaj stamtąd. proste!
Kurwa, dziki! Wykrakałeś!

http://zagony.ru/admin_star/other/1211447504_12.jpg

http://emoty.blox.pl/resource/blowup.gif

dziki2001
24-05-2008, 22:58
Po kiego ich na siłę chcecie uszczęśliwiać?

bo to RASA PANÓW !!! <grzmoty i błyskawice>
rozumiesz, stachu?! :lol:
i taka sama mentalność, co katopojebów. właśnie uszczęśliwiać na siłę. dobrze to ująłeś.

samokrytyka
25-05-2008, 00:49

Wyjebałam się ze śmiechu... I nie będzie niczego... Pamela, co Ty z Kononowiczów jesteś? To by dużo wyjaśniało :mrgreen:
Nikt nas nie biadoli jak sie nie wiedzie, ze to przez rozbiory, ruskie zabory, przez panszczyzne czy wojny swiatowe
wszystko wina Millera!:mrgreen:
Czas zly mija i zaczyna sie odbudowywanie tego co zostalo ocalone.
Chyba, że nie ma już nic...
Przeszle przezycia we wspomnieniach sluza nie jako usprawiedliwienie porazek, lecz sluza jako przestrga.
Przed popełnieniem kolejnych porażek?
Nikt z Hong Kongu nie utyskuje na Brytyjczykow za Hong-Kong, ktory po przejeciu przez Chinczykow nie zamienil sie w kosmicznym tempie w ruine.
To Azjaci jednak ludzie, acha... A Ci ciemni azjaci, czyli ten pod spodem to człowiek,

http://ec1.images-amazon.com/images/I/41Z650S76PL._SS400_.jpg

Black-asian

a ona już nie???:

http://www.hairstylenet.be/a17.jpg

Afro-american

No kurwa... Logik, pomożesz???

Spojrz na fakty.
Czlowiek na tej planecie cos utworzyl, wymyslil, cos zorganizowal i rozwiazal przy tym szereg napotkanych problemow

W Wolsce czarna hołota stawia kościół na kościele, a autostrad nadal nie ma...
Czy murzynstwo uprawialo ziemie? Nie! Jak zwierze wyzarlo wszystko dookola i przenosilo sie w inny rejon

Nie, murzyn od tysięcy lat jadł w McDonaldzie... Puknij się w czoło...

Zgadzam się z Tobą Pam, tylko Ty w Afryce potrafisz pisać (takie głupoty)

Nie, wynaleźli za to noże, strzały i włócznie coby po kilku tysiącach lat urodził się ten co wynalazł koło, bo oni wtedy nie potrzebowali. Dużo więcej chodzili, biegali i uprawiali inne sporty stąd wygrywają na każdych Igrzyskach Nowożytnych większość medali w atletyce...

Co Ty pierdolisz... Historia twierdzi, że pierwsze koła były tworzone jakieś 5.500 lat temu, w Afryce! W Egipcie...

Z ciekawości to ja w paliłam karbid w puszce, to też pewnie czarna jestem... Na chuj mieli pływać po oceanach, żeby ich holenderskie lub portugalskie piraty okradły? To właśnie spryt, a nie głupota, blondynko...

Zaawansowani to oni może i byli, Eskinoski te, ale chyba w ciąży... Co innego robić w takim iglo dopalanym foczym sadłem, gdzie 20 godzin dziennie ciemno jak w dupie u murzyna, jak bzykać się? Nie dla prokreacji, a dla temperatury... Tarcie, kumasz?

Do dzisiaj w każdej przyzwoitej indyjskiej zagrodzie Bambi ma swoją budę... W tych wyższych kastach mają nawet 2 hipopotamy + słonia, a zamiast budy basen...

Czyli chcą Cię na zbity pysk wyjebać za wieloletnią okupację faszystowskiej swołoczy na terenach tubylców? Całkiem słuszna decyzja...
To tak jak rząd kaczorów rozdawał Polskę przez 2 lata sukienkowym aż się naród wkurwił. To samo masz w RPA. Koniec dla swastykówek Twojego pokroju. Albo wypierdalasz, albo sznur chochole...

samokrytyka
25-05-2008, 01:00
Gdyby moi rodzice nie mieli wypranych mozgow...

Pomarzyć można...
Czyli to przysłowie o jabłku i jabłoni jest oparte na faktach??? :lol: :lol: :lol:

http://home.hccnet.nl/g.spoor/plaatjes%20Cafe/woman-zwaai.gif

dziki2001
25-05-2008, 01:04
ten black-asian koleś, to żywcem wyjęty z klipu black or white*
mam rację? :mrgreen:

*-michael jackson

samokrytyka
25-05-2008, 01:18
ten black-asian koleś, to żywcem wyjęty z klipu black or white*
mam rację? :mrgreen:

*-michael jackson

http://home.hccnet.nl/g.spoor/plaatjes%20Cafe/Drinker-02.gif

Ić spać :mrgreen:

dziki2001
25-05-2008, 01:22
no co?! chociaż przez chwilę czułem się ważny, i potrzebny...

:mrgreen:

Jolka Jolka
25-05-2008, 01:22
Ić spać :mrgreen:

Jak Dziki pójdzie spać, to ja też pójdę. I co tu będziesz sama robiła? :mrgreen:

(Cześć :mrgreen: )

samokrytyka
25-05-2008, 01:26
Film se obejrzem :mrgreen:

dziki2001
25-05-2008, 02:26
skoro o filmach mowa.
polecam Pamelo, obejrzyj sobie serię* pod tytułem "Jak zostać kimś".
na początek odcinek "How to be ninja". przyda ci się. w wiosce murzyn stoi. :lol:

*-film jak najbardziej, istnieje. :mrgreen:

Havthorn
25-05-2008, 09:56
Widzę Palmela, że ciężko cię przekonać do pewnych racji. Co mógłbym odpowiedzieć napisali już inni. Powiem tylko tyle, że obawiam się iż więcej mogę obejrzeć materialnych śladów kultury afrykańskiej w pobliskim muzeum niż ty w swoim kraju. Niestety.

Kazimierz
25-05-2008, 21:39
I mieli szczęscie. Albowiem przybyła kobieta biała, która "wynalazła język pisany" i pokazała im swój wynalazek w postaci koła. I niewdzięcznicy nie chcieli jej służyc, jak niegdyś faszystowskim kolonizatorom portugalskim ...

można tez inaczej, nie?

Kazimierz
25-05-2008, 22:28
w JC26Q?
może byc?
http://e.pardon.pl/pa558/d4a7dfa6002cfa9e477b8907

można też inaczej, nie?

samokrytyka
26-05-2008, 01:58
może byc?
http://e.pardon.pl/pa558/d4a7dfa6002cfa9e477b8907

można też inaczej, nie?

ASJMD mogę wiedzieć... Chiba może...:lol:

logik
26-05-2008, 19:40

Jasna sprawa tyle, ze ota pora 00:49, to juz http://emoty.blox.pl/resource/minibyebye1.gif
PS. Czy Pamela to siostra/zona/corka av? ;)

samokrytyka
26-05-2008, 20:01
Jasna sprawa tyle, ze ota pora 00:49, to juz http://emoty.blox.pl/resource/minibyebye1.gif
PS. Czy Pamela to siostra/zona/corka av? ;)

Obie trzy w jednym, taka święta trójca :mrgreen:

Czymaj się w pogotowiu, jak będą ataki to cię będę wzywać

Dzięki za ofiarę...;)

Kazimierz
26-05-2008, 20:48
ASJMD mogę wiedzieć... Chiba może...:lol:
Tylko nie D! Dobrze? Tylko nie D!!!http://emoty.blox.pl/resource/devilsmiley020.gif
Obie trzy w jednym, taka święta trójca :mrgreen:

......
I jeszcze do tego syn. A nawet s...;)

tygrysy666
05-06-2008, 11:39
@Palmela - wiesz przecież, że Murzyni są lepsi fizycznie od białych, więc o co ci chodzi?

dziki2001
05-06-2008, 11:51
pamela, liga NBA by cię zabiła...

Dee Dee
05-06-2008, 15:23
Natomiast odrzucenie Gilmoura to przegięcie...:(
(no nie lubie Jaya-Z i hój)

tygrysy666
05-06-2008, 15:26
Gilmour jest kilka razy lepszy od jakiegokolwiek rapera. Ale to nie znaczy, że czrni to dzicz. Żeby nie Hendrix to nie byłoby całej obecnej muzyki rockowej.

Sympatyk lewicy
05-06-2008, 15:41
I to jest właśnie najdziwniejsze. Jak to możliwe, że ci słabi fizycznie biali łapali w Afryce w siatki co bardziej wyrośniętych czarnuchów i sprzedawali na rynku jak bydło. Czy zadawanie takich pytań to już rasizm?

tygrysy666
05-06-2008, 15:43
Myślę, że wspierała ich duchowo jedynie słuszna religia.
Ale tak poważnie to po prostu biali mieli lepszą broń i więcej doświadczenia w zniewalaniu.

tygrysy666
07-06-2008, 22:17
Palmela - o czym to ma świadczyć? Uważasz, że nie ma białych wycinających jeszcze żywym ludziom czegośtam? Żadnych uprawiających satanistyczne rytuały czy rasistów katujących innych ?

frogless
08-06-2008, 21:45
Palmelo, jak myślisz z czego wynika ta rzeż? I kto to robi ( sekta jakaś? ) Nie mieści mi się we łbie jak można tak okaleczyć takiego brzdąca. Wstrząśniety jestem. Serio.

samokrytyka
08-06-2008, 21:50
Panika w Congo bo 'zlodzieje penisow' grasuja

Pefnie kcom koguś fchója zrobić :mrgreen:

tygrysy666
08-06-2008, 22:02
Palmeli chodzi o to, że coraz mniej ma ją kto ... ale chyba nie... czarnemu by nie dała przecież...

Kazimierz
09-06-2008, 20:56
.......

Wspolczuje Ci tej nienawisci.
A ja ją podziwiam, że z nią tak długo wytrzymuje. Każdego innego takie uczucie zniszcyłoby doszczętnie.
http://emoty.blox.pl/resource/smilie_flagge11.gif

Forged
09-06-2008, 21:43
Wyznawcy multikulti - pierdolicie jak ptłuczeni: Palmela nie zionie nienawiścią. Ona czarno na białym przedstawia, że rdzenni mieszkańcy Afryki to zwierzęta, nie mające prawa aspirować do miana Homo-Sapiens.
A wy jak te debile (bo u was biją czarnych) twierdzicie że w każdym społeczeństwie są podobne jednostki. Fakt: SĄ. Nie da się z tym dyskutować. ALE! Jest jeszcze coś takiego jak SPOŁECZEŃTSWO, POCZUCIE i STANOWIENIE PRAWA, KURWA CYWILIZOWANEGO PRAWA! Czarne człekokształtne zwierzęta z Afryki pomimo prób ucywilizowania ich przez białego człowiego spełzły na niczym...
Oni są niezdatni, będąc w przeważającej nad innymi rasami ilości, do podtrzymania osiągnieć cywilizacyjnych i kulturowych. Jeśli by im przekazać całą możliwą osiągniętą wiedzę to albo dzięki niej by zniszczyli Ziemie albo by ta wiedza w ciągu 150 lat została zaprzepaszczona.

A ja wam życzę byście zamieszkali na Czarno-śniadym osiedlu...
Być może wówczas zrozumiecie (gotujące się żaby) o co chodzi Palmeli...

Kazimierz
09-06-2008, 22:08
Wyznawcy multikulti - pierdolicie jak ptłuczeni: Palmela nie zionie nienawiścią. Ona czarno na białym przedstawia, że rdzenni mieszkańcy Afryki to zwierzęta, nie mające prawa aspirować do miana Homo-Sapiens.
A wy jak te debile (bo u was biją czarnych) twierdzicie że w każdym społeczeństwie są podobne jednostki. Fakt: SĄ. Nie da się z tym dyskutować. ALE! Jest jeszcze coś takiego jak SPOŁECZEŃTSWO, POCZUCIE i STANOWIENIE PRAWA, KURWA CYWILIZOWANEGO PRAWA! Czarne człekokształtne zwierzęta z Afryki pomimo prób ucywilizowania ich przez białego człowiego spełzły na niczym...
Oni są niezdatni, będąc w przeważającej nad innymi rasami ilości, do podtrzymania osiągnieć cywilizacyjnych i kulturowych. Jeśli by im przekazać całą możliwą osiągniętą wiedzę to albo dzięki niej by zniszczyli Ziemie albo by ta wiedza w ciągu 150 lat została zaprzepaszczona.

A ja wam życzę byście zamieszkali na Czarno-śniadym osiedlu...
Być może wówczas zrozumiecie (gotujące się żaby) o co chodzi Palmeli...
Forged, wyznawco monokulti. Wspaniale jest, że Ty nie pierodlisz, jak potłuczony. śzkoda tylko,że nie pomyślałeś, iż to biały chce - pewnie z miłości do tych znienawidzonych czarnych - przekazać im swoje osiągnięcia. Jakoś nie słyszałem, aby było odwrotnie. A może im to właśnie nie odpowiada? To może lepiej im tej wiedzy nie przekazywać. Niech sobie sami radzą. I niech sobie stanowią własne prawo - niecywilizowane. a co Ci na tym zależy. Niech się, kurwa. męczą sami ze sobą. Po co się tam wpierdalć i innych zachęcać?
Jakbym chciał tam zamieszkać, też nie oczekiwałbym życzeń od Ciebie. Sam potrafię zadecydować. Czy tych białych mieszkających wśród czarnych, zwłaszcza w Afryce, ale nie tylko, ktoś tam siłą zawiózł i łańcuchem przewiązał? Niech spierdalają, jak im się nie podoba i założą sobie własne getta, a nie ustanawiają ich dla innych.
Nie trzeba byc wielkim filozofem, aby zrozumieć, o co chodzi.

Już był taki jeden, co usiłował wprowadzić to Twoje monokulti. i mu nie wyszło. Nazywał się Hitler.
Pogrobowcom Salazara też to się nie uda. Nie łudź się.

dziki2001
09-06-2008, 22:11
prawda jest taka tez, kaziu ,że czarni osiedlają sie tutaj*, i tutaj przenoszą, nienajszczęśliwsze, wzorce postępowania.
temu nie da się zaprzeczyć.
to btw. wpierdalania się do innych

no, ale do zwierząt przyrównywać?...

edit:no, może nie przenoszą wzorców, bo kto by i chciał z nich korzystać. mam na myśli całościowo, ich postępowanie, które dalekie jest czasem od ideału cywilizowanego spoleczeństwa. a przecież my tak nie chcemy.

co do reszty, w zasadzie oki.

<hol vs. ita 2:0>

Forged
09-06-2008, 22:13
Klimowicz ale o czym Ty pierdolisz?
Że tak zapytam?
Słyszałeś ostatnio o tym zapomnianym przez bobra plemieniu w Ameryce Płd? Cywilizowani się zastanawiają czy zrobić z nich "park jurajski" czy dać im szansę na bankomaty i McDonalda... I tak źle i tak nie dobrze, nie... Bo w pierwszym przypadku stawiamy ich na równi z zagrożonymi tygrysami syberyjskimi i gorylami górskimi... a drugim cywilizowani Biali UFOn (dla nich) chcą im odebrać ich naturalne dziedzictwo.... a więc trza utrzymać skansen.... hahahaha to jest dopiero dyskryminacja....

Forged
09-06-2008, 22:20
Poza tym "biały nie chce"... dzięki białemu mamy to co mamy: internet, grawitację Newtona, atom Bohra, e=mc2 einsteina itp... Golden Gate w USAch, wieżę Eifla, tranzystor, procesor, dynamit, rachunek różniczkowy, itp.
Dzięki czarnym mamy skóry lamparcie i umiejętność noszenia 40kg na głowie (przez kobiety)
Biały JEST NAPĘDEM CYWILIZACYJNYM ZIEMI!!! Daj Klimowicz kontragument że tak NIE JEST!

Kazimierz
09-06-2008, 22:54
Mówisz, że pierdolę....

I równocześnie: że dzieki białemu mamy np, grawitację Newtona, atom Bohra, e=mc2

Bez białego by tego nie było? A co do reszty osiągnięć - to nie tylko białi mają w nich swój udział. Taka, chociażby matematyka jest tego dobrym przykładem. Zapomniałeś o Arabach, Chińczykach, Hindusach, Egipcjanach /wśród których mogli być czarni/, którzy w starożytności, ale i teraz mają swój udział w rozwoju wielu dziedzin nauki. Sprawdż np. ludzie jakich narodowości pracują w placówkach naukowych USA mających obecnie wiodący wpływw na rozwój nauki. Taka wiedza może być ciekawa.
Wracając jeszcze do matematyki - bez niej, ni chuja z pozostałymi osiągnięciami. Może z nich korzystać każdy. Ja też nie wybudowałem wieży Eiffla, nie stworzyłem rachunku rożniczkowego, nie wynalazłem dynamitu i tych wszystkich zdobyczy cywilizacji. Za głupi jestem, albo za późno się urodziłem. I co? Chcę, to korzystam z osiągnięć cywilizacji. Ale mogę nie chcieć. Mogę nie chcieć, aby mi ktoś na siłę je wciskał? No, mogę. /tu zresztą wyłania się inny, ekenomiczny przymus kapitału, który nie daje jednak całkowitej swobody rezygnacji z wielu tych 'osiągnięć'. ale to inna sprawa/.
A co do tych pierwotnych plemion - /podobne odkryto niedawno także na Nowej Gwinei - plemię budujące domy na kilkudziesięciometrowych palach/, to nie wiem, co dla nich lepsze. Prawdopodobnie skazane są na zagładę w zetknięciu z cywilizacją. I nic na to nie poradzimy. Ale dlaczego musimy wszystkiemu zaradzić?

Ze złych wzorców też nie musimy korzystać, dziki. Podobnie zresza, jak z dobrych. A czarnych niektórzy chcą koniecznie zmusić. Dlaczego?

Forged
09-06-2008, 22:59
Wiesz co, Klimowicz, dalej pierdolisz usprawiedliwiając swoje sumienie (?)
Kontrargumenty że to nie biali ludzie Europy rozpędzili cywilizację.
I jednocześnie poproszę o wniosek o zakwaterowanie jak największej (procentowo większej niż białych) ilości Murzynów z Afryki na Twojej ulicy/osiedlu...

frogless
09-06-2008, 23:06
Poza tym "biały nie chce"... dzięki białemu mamy to co mamy: internet, grawitację Newtona, atom Bohra, e=mc2 einsteina itp... Golden Gate w USAch, wieżę Eifla, tranzystor, procesor, dynamit, rachunek różniczkowy, itp.
Dzięki czarnym mamy skóry lamparcie i umiejętność noszenia 40kg na głowie (przez kobiety)
Biały JEST NAPĘDEM CYWILIZACYJNYM ZIEMI!!! Daj Klimowicz kontragument że tak NIE JEST!
Rasistą nigdy nie byłem, ale w Twojej wypowiedzi dostrzegam sporo logiki. A może jednak nim jestem ? Chuj znajet

Kazimierz
09-06-2008, 23:31
Wiesz co, Klimowicz, dalej pierdolisz usprawiedliwiając swoje sumienie (?)
Kontrargumenty że to nie biali ludzie Europy rozpędzili cywilizację.
I jednocześnie poproszę o wniosek o zakwaterowanie jak największej (procentowo większej niż białych) ilości Murzynów z Afryki na Twojej ulicy/osiedlu...
To popierdolę jeszcze:
Forged, a coś Ty wynalazł, jako biały? Masz jakieś szczególne osiągnięcie cywilizacyjne, jakiś wynalazek epokowy, coś co popchnęło naukę do przodu. Nie masz? ja też nie. Indianie, Eskimosi, Filipińczycy i wiele innych nacji, w tym i europejskich też nie ma. I co z tego? Ciebie wkurwiają tylko czarni.
Po II wojnie światowej na przeszłe zasługi dla kraju powołtywali się przez kilkadziesiąt lat komuniści i ich dzieci. Teraz na dawne zasługi powołuja się kombatanci, ich dzieci i epigoni solidaruchów. Wszystkim im się należy. Za coś, co było.
I Ty masz tę samą mentalność. Ktoś kiedyś pchnął naukę, cywilizację, postęp. Wielu z tych popychaczy miało białą skórę. I teraz uważasz, że jesteś lepszy od innych, bo masz taki sam kolor. Nie jest tak? A skąd wieśz, jakie koloru byli wynalazcy: koła, dźwigni, równi pochyłej, pionu, lewarka i wielu innych epokowych wynalazków? Podobno teraz isrnieje realna możliwość prześledzenia swojego indywidualnego DNA na setki pokoleń wstecz. Zrób to, Forged. Może się okaże, że ty rzeczywiście jesteś potomkiem np. Archimedesa. I myślisz, że to by Ci dawało powód do twierdzenia,że jesteś lepszy od potomka jego służącego, który był np. czarny. A może on też był biały. A co byś powiedział, gdyby Archimedes miał, o zgrozo, czarnych przodków? A protoplastą Mandeli praprzodek wspólny także dla Einsteina?

Forged. Sumienie mam spokojne. Nie mam powodów uspokajać je dodastkowo ponad miarę.

tygrysy666
10-06-2008, 06:52
Tygrysy
Ja nie wyciagam zadnych archiwalnych informacji.
Zwroc uwage na daty.

Jak otworzysz link to pod zdjeciem pisze ze 17 zamordowanym murzynkom sprawcy wycieli macice. http://www.sabcnews.co.za/south_africa/crime1justice/0,2172,170360,00.html

Na innym linku dot. tej samej sprawy pisze ze te zamordowane czarne byly uderzone mlotkiem w glowe, zgwalcone i ich narzody rodne (zenskie genitalia) zostaly wyciete kiedy jeszcze zyly.

(The women were hit on the head with a hammer, raped and had their genitalia removed while they were still alive)
http://www.iol.co.za/index.php?set_id=1&click_id=13&art_id=vn20080316095015293C866889

Nie tylko murzynkom murzyni wycinaja narzady,. Murzynom i dzieciom czarnym rowniez.
Murzynek 3-4 letni blakal sie zaplakany w zakrwawionych spodniach i okrwawionych tenisowkach.
Genitalia jemu zostaly wyciete.
http://www.iol.co.za/index.php?set_id=1&click_id=15&art_id=nw20080314132057142C558289

Otworz kolejny link,
bo to zupelnie inna sprawa, swiezsza sprawa:
Zamordowanym 9 murzynkom wycieto uszy, jezyki i narzady rodne:
http://www.sowetan.co.za/News/Article.aspx?id=777766
Palmela - a może to UFO? Pytam poważnie - swego czasu w USA i innychkrajach znajdowano identycznie okaleczone krowy i cielaki - wycięte języli, narządy rodne, oczy etc. Znajdę linki to podam.
Edit:http://www.psi.dm3.pl/p-691-9_1.html
http://www.eioba.pl/a75298/dziesiec_najwiekszych_ziemskich_zagadek
http://niniwa2.cba.pl/john_lear_oswiadczenie.htm
Dotychczas było okaleczane jedynie bydło, a nie ludzie, ale...

Palmela
11-06-2008, 18:47
Palmeli chodzi o to, że coraz mniej ma ją kto ... .. czarnemu by nie dała przecież...
Wolalabym przed banda cyganow na golasa czardasza tanczyc

Kazimierz
11-06-2008, 18:51
Wolalabym przed banda cyganow na golasa czardasza tanczyc
Dobrze wychowana biała powinna spytać najpierw tę bandę, czy ona by wolała. Bo może niekoniecznie...
http://emoty.blox.pl/resource/band.gif

Palmela
11-06-2008, 22:20
Dobrze wychowana biała powinna spytać najpierw tę bandę, czy ona by wolała. Bo może niekoniecznie...
http://emoty.blox.pl/resource/band.gif
......bo moze niekoniecznie dalej w czardaszu gustuja i zorbe banda dla odmiany by wolala

http://www.youtube.com/watch?v=2AzpHvLWFUM&feature=related

Forged
23-06-2008, 17:22
Hehe. Nie będę komentował tego co poniżej przeczytacie, bo w zasadzie zostało to skomentowane wszystkimi wcześniejszymi wypowiedziami Pal. Hehe. I wklejam cały art, ku pamięci...:

Krystyna Choszcz, szefowa fundacji pomagającej dzieciom z Afryki, chce odesłać do rodzinnej wioski w Ghanie dziewczynkę, którą opiekowała się przez ostatnich kilkanaście miesięcy. Szkoła, do której uczęszcza dziecko, nie zamierza do tego dopuścić

Rodzina Choszczów opiekowała się nastolatką przez ostatnich kilkanaście miesięcy. Zgodzili się na to opiekunowie dziewczynki z Ghany - ojciec i babcia. Teraz polska rodzina zdecydowała, że dziecko ma do nich wrócić. Twierdzą, że mają z nią problemy wychowawcze.

- Trochę niedobrze się stało, że zbyt łagodnie potraktowała ją szkoła przez pierwsze miesiące nauki - mówi Krystyna Choszcz, była nauczycielka. - Malajka przyzwyczajona była do rygoru afrykańskiej szkoły, gdzie karano ją za wszystko. Tu zobaczyła, że tego rygoru nie ma, więc zaczęła unikać pracy i dyscypliny - skarży się Krystyna Choszcz.

Malajka, czyli Ekua Abew, ma 13 lat. Kinga, córka Krystyny Choszcz, spotkała ją dwa lata w Abidżanie na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Dziewczynka pracowała w obskurnym barze za spanie i wyżywienie. Wysłali ją tam jej ghanijscy opiekunowie. Kinga za 50 dolarów wykupiła dziecko i posłała do szkoły w rodzinnym Moree w Ghanie. Dwa tygodnie później Kinga zmarła na malarię. Matka Kingi po śmierci córki odwiedziła Malajkę i zabrała do Gdańska.

- Jest jak moja córka - mówiła wtedy.

Ekua Abew we wrześniu ub.r. trafiła do prywatnej szkoły w Gdańsku. Zamieszkała z Choszczami.

Rodzina nie sprostała temu wyzwaniu.

- Przez wiele lat byłam nauczycielką. Nigdy żadne dziecko nie zachowywało się tak wobec mnie. Z moimi córkami też miałam problemy, ale nie takie duże. Malajka potrafi wyjść na balkon i krzyczeć: Pomocy! - mówi jej opiekunka. - Nie wierzę, że uda się podnieść jej poziom edukacji.

Krystyna wierzy natomiast w fundację, którą założyła po śmierci córki. Buduje bibliotekę w rodzinnej wiosce Malajki. Założyła tam zespół taneczny. W Polsce wydała książkę, wspomnienia Kingi z podróży po Afryce. Ekua nieraz uczestniczyła w jej promocjach.

Nauczyciele mają zupełnie inne zdanie o dziewczynce. Z oceny opisowej, jaką dostała na koniec roku, wynika, że jest błyskotliwa i inteligentna, cechuje ją wysoki poziom empatii, ma cechy przywódcze, chętnie uczestniczy w zajęciach pozalekcyjnych, jest bardzo samodzielna.

- Nauczyła się mówić po polsku w ciągu ośmiu miesięcy, to bardzo szybko. Potrzeba trochę więcej czasu, żeby wyprowadzić ją na prostą - mówi brat Marek Kozyra, dyrektor szkoły im. św. Jana de la Salle w Gdańsku.

- Jest dzieckiem, które uparcie dąży do realizacji jakiegoś zadania. Wymaga jednak dużo pracy poza zajęciami lekcyjnymi w domu. Nie chce wracać do Ghany - mówi Dorota Caravelli, wychowawczyni Malajki.

Dyrektor szkoły wierzy, że uda się jej pomóc. Twierdzi, że w Afryce dziewczynka zatrzyma się w rozwoju, bo szkoły są tam na niskim poziomie, a rodzina nie zapewni jej należytej opieki. Tak było, kiedy spotkała ją Krystyna. Dziewczynka nie umiała pisać, czytać, liczyć.

- Znaleźliśmy rodzinę, która gotowa jest ją zaadoptować. Nie będzie też problemu ze sfinansowaniem kosztów jej nauki - mówi Kozyra.

Jej obecna opiekunka chce, by latem dziecko wróciło do Ghany.

- Mam tam ludzi, którzy nią się zaopiekują. Może będzie tańczyć w zespole fundacji - zapowiada Krystyna.

- Nie pozwolimy na to. Rozmawialiśmy już o tym z konsulem Ghany. On ostrzegł Krystynę, że wywiezienie dziewczynki do Ghany będzie traktowane jako jej porzucenie - mówi Kozyra.

Krzysztof Sarzała, gdańskie Centrum Interwencji Kryzysowej: - To nie jest dobry pomysł, żeby dziewczynka tam wracała. Dziecko nie jest przedmiotem, nie jest nawet zwierzątkiem, które się pogłaska, a potem zostawia. Ja nawet z zostawieniem zwierzątka miałbym problemy.

Źródło: Gazeta Wyborcza Trójmiasto

http://bi.gazeta.pl/im/2/5335/z5335182N.jpg

Hehe.

ryba
24-06-2008, 22:20
Hehe. Nie będę komentował tego co poniżej przeczytacie, bo w zasadzie zostało to skomentowane wszystkimi wcześniejszymi wypowiedziami Pal. Hehe. I wklejam cały art, ku pamięci...:

(...)

Hehe.

Hehe. Kolor, Ty masz jakis selektywny dar rozumienia tekstu?
To dosc wytpliwy dar, bo jak zrozumiesz tylko czesc i to raczej tylko te, ktora Tobie pasi, to jakbys nie zrozumial nic...

Kazimierz
25-06-2008, 00:27
Gdzieś w Afryce. A może gdzie indziej....

http://zagony.ru/admin_star/other/1214300271_21.jpg

.... i tylko pieskowi wsio rawno!

ryba
25-06-2008, 11:45
Deus ex machina :D

menel
26-06-2008, 13:40
reklama nie klamie : " ryba jest dobra na wszystko" :lol:

Hłehłe.
Na syćko powiadasz? (http://img131.imageshack.us/img131/7370/fishaa0.jpg)

Yoga Yoga
27-06-2008, 11:55
Gdzieś w Afryce. A może gdzie indziej....

http://zagony.ru/admin_star/other/1214300271_21.jpg

.... i tylko pieskowi wsio rawno!

Deus ex machina :D

kolejny akt dramatu ---

http://zagony.ru/admin_star/other/1214300275_37.jpg

mellesleg
27-06-2008, 19:14
Blue Ray ???

samokrytyka
28-06-2008, 00:29
Link do realu, a nie fikcyjnej wiadomosc z dnia 25-06-2008 ( a wiec z przedwczoraj ), ze 13 osob zostalo w Ghanie poszatkowanych maczetami w tym kobiety, dzieci i 6 miesieczny dzikusek:
http://news.bbc.co.uk/2/hi/africa/7474005.stm

A w Polsce kolejny czarny kutas zgwałcił i może nawet wyruchał niepełnoletnią dziewuszkę... Co za czarna jebana zaraza!!!

Tylko ten czarny akurat jest blondynem, ma niebieskie oczy i długie nogi, taki typowy Aryjczyk... :mlotek:

Palmela
28-06-2008, 01:42
A w Polsce kolejny czarny kutas zgwałcił i może nawet wyruchał niepełnoletnią dziewuszkę... Co za czarna jebana zaraza!!!
Tylko ten czarny akurat jest blondynem, ma niebieskie oczy i długie nogi, taki typowy Aryjczyk...
Szkoda mi malej.

Czarnuch 20-letni zgwalcil, podzgal 30- letnia murzynke. Ostrym narzedziem wydlubal jej oczy. Zwloki znaleziono nastepnego dnia. Drut zacisniety naokolo szyji. Parasolke miala wetknieta w pochwe.

Killer 'took out victim's eyes'
22/06/2008 08:11
A sharp object had been used to take out both her eyes. A wire was tied around her neck. The umbrella she had been carrying was shoved into her private parts," said Godlwana.
http://www.news24.com/News24/South_Africa/News/0,,2-7-1442_2344466,00.html (http://www.news24.com/News24/South_Africa/News/0,,2-7-1442_2344466,00.html)

samokrytyka
28-06-2008, 01:56
Czarnuch 20-letni zgwalcil, podzgal 30- letnia murzynke. Ostrym narzedziem wydlubal jej oczy. Zwloki znaleziono nastepnego dnia. Drut zacisniety naokolo szyji. Parasolke miala wetknieta w pochwe.

Szkoda mi jej...

Tylko takie czyny popełniają ludzie przesiąknięci nienawiścią, złośliwością i często brakiem wykształcenia. Jeżeli Ty za każdym razem będziesz 'czarnych' uważać za 'nieludzi' bo robią tyle złego, to nie lepiej zamiast szczekania jak suka na widok kości, weź się za edukację tambylców, pokaż swoje piękne białe serce i wspomóż swoją mądrością, wiedzą czy czynem, a nie chcesz udowodnić całemu forum, że ciemnoskórzy to chóje... Jakby białych chójów nie było, Hitlerów, Stalinów, Kaczyńskiczh czy Rydzyków.

Człowieka kształtuje nie kolor skóry, a jego 'człowieczeństwo'... Czym się różnisz Pall od 'czarnych' prócz niedoboru melaniny?

Buziaczki ;)

samokrytyka
28-06-2008, 03:07
Dobranoc, ja idę kaka, a później to już tylko bara-bara i chrrry-chrrry ;)

drdestrakszyn
28-06-2008, 03:16
Dobranoc, ja idę kaka, a później to już tylko bara-bara i chrrry-chrrry ;)

mmm...dobranoc...:eek:

samokrytyka
28-06-2008, 03:25
branoc doc i nie zeszczyj się po tych pifskach do wyra, jak się Ciebie jakiś holenderski kanał przyśni ;)

drdestrakszyn
28-06-2008, 03:29
branoc doc i nie zeszczyj się po tych pifskach do wyra, jak się Ciebie jakiś holenderski kanał przyśni ;)

A WLASNIE,CO SIEM ZESZCZE!i nikt mie tego,kutfa(!)nie zabroni!!!!:lol:koniewdlonie!:lol:i mysl o "kaka"nie daje mie spac...jeno ty lysa jestes...ale chuj...jakos siem przemogie...

Forged
28-06-2008, 04:51
Pal, dzięki za Twoją pracę tu na forum...
Szkoda tylko, że większość liberałów ze skrzywieniem (chuj wie tak naprawdę w które strone) lewicowym nie jest w stanie przyjąć tego co czarno (hehe) na białym tu pisujesz... Wiesz, śmieją się z Kaczki że "nikt nas nie przekona że czarne jest czarne, a białe jest białe"... Ot dopiero jak im się czarny chuj do dupy dobierze to może się obudzą...
A w tej chwili GOTUJĄ siem, GOTUJĄ i nawet nie czują że temperatura wzrasta...
NIe przejmuj się Pal że Cię tu nazywają jakąś "nazi" niech pseudo postępowe pseudo-lewactwo spierdala.
Pozdrawiam i buźki.

samokrytyka
29-06-2008, 19:07
http://www.heno.com.pl/jpg/zdjecia/wazelina.jpg
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ksionc
29-06-2008, 19:11
http://www.heno.com.pl/jpg/zdjecia/wazelina.jpg

Przyjmij kolor te nagie jedno pudełko wazeliny i wysmaruj qtasa, jak rombance bendziesz zapodawał papuśniaka :lol::lol::lol:

ks

Forged
29-06-2008, 19:16
Przyjmij kolor te nagie jedno pudełko wazeliny i wysmaruj qtasa, jak rombance bendziesz zapodawał papuśniaka :lol::lol::lol:

ks

http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_219.gif
+ 10 znakóff

samokrytyka
29-06-2008, 19:21

ks

Żebym ja Tobie ust i pupy nie musiała wysmarować przed wpuszczeniem do Klasztoru Zamkniętego Ojców Jebaków Świętego Dupska herbu Pęknięty Odbyt pod Toruniem... :mrgreen:

Yoga Yoga
29-06-2008, 20:37
panie zapraszają na lody --

http://www.smog.pl/wideo/4605/panie_zapraszaja_na_lody/

krytyko - masz tu przepis na robienie loda - zrob temu nachalnemu forgedowi ---

Przygotowanie lodów w domu może wydać wam się śmieszne w czasach, gdy wystarczy pójść do sklepu, kupić ulubione waniliowe czy truskawkowe i rozkoszoawać się nim od razu. A jednak ich smak nigdy nie dorówna lodom, które przygotujesz sama... Nie wierzysz? Przekonaj się.

http://www.stylistka.pl/zdjecie/artykul/125/1020_w253.jpg (http://www.stylistka.pl/zdjecie/1020/800x600)

Własnoręczne przygotowanie lodów w domu jest bardzo proste i nie zajmuje dużo czasu. Jedyne w co musimy się uzbroić przed ich zrobieniem to cierpliwość. Zamrażanie lodowych porcji musi niestety trochę potrwać. Ale cierpliwość zawsze jest wynagradzana. W tym wypadku również. Zabierzmy się wiec do dzieła!

Pamietaj!

Do przygotowania domowych lodów zawsze powinno się brać świeże produkty. Owoce, muszą one być dojrzałe i nieuszkodzone, a mleko, jajka czy śmietanka najlepiej jeśli są od znajomego rolnika. Jeśli dodajemy takie składniki jak: orzechy - łupmy je własnoręcznie i same prażmy na patelni. Dodając rodzynki, kakao, kawę, kokos, likiery, koniaki itp. sprawdzajmy zawsze datę ważności.

Przepis na domowe lody śmietankowe:

Składniki:

500 ml mleka
8 żółtek
150 – 200 g cukru
250 ml śmietany

Przygotowanie:

Żółtka ucieramy z cukrem. Wstawiamy do garnka z wrzątkiem. Mleko zagotowujemy i wlewamy małym strumieniem do naczynia z żółtkami. Cały czas ubijamy. Gdy masa zgęstnieje, garnek z wrzątkiem i naszą miską z kremem zdejmujemy z ognia i dalej ucieramy, aż do ostygnięcia. Śmietanę ubijamy i mieszamy z wystudzonymi żółtkami. Przeładamy do naczynia, w którym będziemy lody zamrażać. Wkładamy je następnie do zamrażarki.

http://www.stylistka.pl/zdjecie/artykul/125/1025_w253.JPG (http://www.stylistka.pl/zdjecie/1025/800x600)

wlodekmir
30-06-2008, 05:49
Nie jestem rasistą, ale już dawno mówiłem żeby powypierdalać dzikich, wszystkich!

menel
30-06-2008, 10:19
Kuźwa, za każdym razem odnosicie bandytów do zwierząt. Rozumiem, że to pewien automatyzm, jest to jednak nadzwyczaj krzywdzące porównanie. Znacie jakiś przypadek, żeby zwierzęta torturowały albo paliły na stosie? Porównujta zatem tych gnojów do katolików, niech to kociaż ma jakiś sens i z historią coś wspólnego.

Sympatyk lewicy
30-06-2008, 11:52
Czarny czy biały sadysta co za różnica? Może tylko taka, że 19 godzin pierdolić bez przerwy to biały skurwiel by nie dał rady.

Forged
04-07-2008, 02:50
Pal, mylisz się w swojej diagnozie. Aby zostać seryjnym mordercą trzeba mieć baaardzo dużo inteligencji. NIe ma seryjnych czarnych morderców, boooo ??? No Pal? Już chyba wiesz... Nawet zabijanie może być grą i sztuką; ale do tego potrzebna jest inteligencja.... czarnym człekopodobnym tego brak. Goryl Górski też jest w stanie zabić ludzia, ale czy kilka razy w ten sam sposób?? Tak by nie zostać schytanym... JUż samo to że wśród morderców daje się wyróżnić tych którzy to robią inteligantnie (fakt; i tak wrednie) i jebanych czarnuchów którzy są tylko wściekłym ZŁEM i niczym więcej; co z reszt ą Pal już tu wielokrotnie udowodniła..

drdestrakszyn
04-07-2008, 03:13
Pal, mylisz się w swojej diagnozie. Aby zostać seryjnym mordercą trzeba mieć baaardzo dużo inteligencji. NIe ma seryjnych czarnych morderców, boooo ??? No Pal? Już chyba wiesz... Nawet zabijanie może być grą i sztuką; ale do tego potrzebna jest inteligencja.... czarnym człekopodobnym tego brak. Goryl Górski też jest w stanie zabić ludzia, ale czy kilka razy w ten sam sposób?? Tak by nie zostać schytanym... JUż samo to że wśród morderców daje się wyróżnić tych którzy to robią inteligantnie (fakt; i tak wrednie) i jebanych czarnuchów którzy są tylko wściekłym ZŁEM i niczym więcej; co z reszt ą Pal już tu wielokrotnie udowodniła..

chyle czolo!z twego wywodu wynika,co...nie masz szans na zostanie takim seryjnym mordercom...:lol:no!chyba,co jestes czarny...;)

rubyjorg
04-07-2008, 13:17
Co ma kolor skóry do inteligencji. Jednostki wybitne zdarzają się wśród wszystkich ras- kiedyś mówili a niektórzy nadal mówia o niższości żydów a Einstein i inni jego wybitni współplemieńcy to przecież nie eskimosi. Twierdzenie , że jednostki jakiejś rasy są potencjalnymi kryminalistami również zalatuje rasizmem i kiedyś było propagowane przez rasę panów.Idąc waszym tokiem rozumowania to ze względu na moje aryjskie pochodzenie jestem jednostką wybitną ale moja wrodzona skromność nie pozwoli mi się zgodzić z tym stwierdzeniem.:lol:

dziki2001
04-07-2008, 14:45
taaaa..... :mrgreen:
"...zabijanie może być grą i sztuką..." :lol:
odwieczne pojedynki- ścigany, i śledczy..."zabijanie może być grą i sztuką", morderca robi wszystko, by zostać schwytanym...zostawia ślady, sygnały...prowadzi grę...yhy...jasne...
żeśta sie kurwa, filmów naoglądali...ja pierdolę...
a to zwykłe, niewyżyte skurwysyny! niezależnie od rasy, czują potrzebę zabicia, i to robią.
jebłeś kiedyś kogoś kosą? pewnie nie. ale kiedy wbijają kosę, nic nie czują, jakbyś pięscią bił. tak to oni czują. dla nich to kilka uderzeń, w panice ukrycie ciała, i powrót do "życia". :mrgreen:
kiedy się nadarzy okazja, powtarzają to.
i nie jest to ich jakiś wielki plan. chęć pozostania w pamięci, choćby i niesławnej.
jest to zwykły, najbardziej kurewski, instynkt!
czarny, żółty, czerowny, czy biały...
palmela, forged, jednym słowem- pierdolicie!
rasa nie ma tu nic do rzeczy, co już wiele osób tu mówiło.
tyle że oni nie maja czasu, ni ochoty by wklejki robić, zestawienia statystyczne pod kątem pochodzenia, rasy, religii etc... tylko po to, by podbudować własną tezę.
a da się to zrobić, i wyszło by conajmniej na remis.
gupi temat, i tyle.

Dee Dee
04-07-2008, 23:03
Zapoznamy sie z definicja, aby nie bylo najmniejszych watpliwosci kim jest seryjny morderca:

W kategorii masowego mordercy prym w Stanach wiedzie czarny. Jak czarnuch zacznie sprzatac to za jednym zamachem wykosi wszystko co w zasiegu jego sie porusza.
Na ponizszym linku mozna przeczytac ze w czasie 1945-2004 w Stanach zarejstrowano 413 seryjnych. W tej liczbie jest 90 czarnych. A czarnych w Stanach jest obecnie 13%.
http://www.newsnet14.com/2008/01/19/blacks-make-up-disproportionate-share-of-serial-killers/

Palmelo....
po wielu tygodniach czytania twoich postów i wielu godzinach przemyślen
postanowiłam zadać ci jedno,zajebiście ważne pytanie..
co mamy z tym zrobic?
wybić do nogi?
zmieść z mapy świata ten diabelski pomiot?
Ja cie w sumie rozumiem...
ale pokaz droge naprawy tych chorych,czarnych skurwysynów....

edukacja?
lobotomia?
czy kurwa jaki chuj?

Bo oskarżać ich można wieki całe..
tu trzeba szukac choćby namiastki
próby pomocy i resocjalizacji

Violetta
05-07-2008, 00:16
tych chorych,czarnych skurwysynów....

Bo to wszystko dlatego że bóg stworzył tylko białego człowieka a to jakis pewno czarci pomiot albo co? albo jakiś odpad produkcyjny :confused:
moze gliny zabrakło ?

drdestrakszyn
05-07-2008, 01:48
Pam...cholera...a moj syn tyz bialy...i sie zadaje z biala(KUTFA!)niewiasta!i na dodatek blondyn...przejebane...:( ale liczy dopiero 9 wiosen,wiec luz...moze sczarnieje...?a tak powaznie...dziwisz sie?przeca przez ostatnie 2 tysie lat(kk mial w tym niezly udzial!jesli nie najwazniejszy...?)czarni byli dyskryminowani na niewyobrazalna skale!byli gorsi,brudniejsi, i nadawali sie jeno do niewolniczej roboty...to nikt inny,jeno my,tzw.biali,sie przyczynilismy do tego,co jest nazywane tera"rasizmem"...ukrecilim bat na wlasna dupe...a tera sie dziwisz,co w koncu podnoszo glowy i wyladowujo frustracje...

Forged
05-07-2008, 03:01
Przestań pierdolić DR. Całą naukę i cywilizację techniczną zawdzięczamy białym z Europy. KURWA! Jeśli Pal ma rację to w życiu nie zasiedlimy Marsa. Do tego jest potrzebny biały człowiek z jego ciekawością, inteligencją i potrzebą rozwoju. Czarny czy beżowy potrzebuje tylko poruchać i ewentualnie włożyć komuś nóż w żebra (śniady) albo uciąć kończynę maczetą (czarny). Nie interesuje ich rozwój nauki, osiągnięcia cywilizacyjne, literatura. Coś jeszcze mi przyszło do głowy; wszystkie wielkie cywilizacje mają bogate legendy historię, nawet wierzenia, święte księgi. Nie słyszałem o czymś takim u czarnych... To jest w swojej masie dzika zwierzyna tylko ma wygląd ludzi.... Tak że weś nie pierdol i patrz w ten monitoring

Edit:

Jeszcze jakaś nadzieja na przetrwanie cywilizacji technicznej jest w Hindusach Japońcach i Chinolach... Ale i tak szkoda Europejskiego człowieka - największego osiągnięcia ewolucji...

edit2:

Ile znaczy umysł białego pokazuje chociażby umiejętność skonstruowania bomby atomowej. Pomimo tego, że cała wiedza teoretyczna (dzięki białym) jest dostępna a sama bomba została skonstruowana dziesiątki lat temu, to w XXI wieku i tak 99% krajów nie jest w stanie takiego ustrojstwa wyprodukować, kurwa!!!

drdestrakszyn
05-07-2008, 03:30
Przestań pierdolić DR. Całą naukę i cywilizację techniczną zawdzięczamy białym z Europy. KURWA! Jeśli Pal ma rację to w życiu nie zasiedlimy Marsa. Do tego jest potrzebny biały człowiek z jego ciekawością, inteligencją i potrzebą rozwoju. Czarny czy beżowy potrzebuje tylko poruchać i ewentualnie włożyć komuś nóż w żebra (śniady) albo uciąć kończynę maczetą (czarny). Nie interesuje ich rozwój nauki, osiągnięcia cywilizacyjne, literatura. Coś jeszcze mi przyszło do głowy; wszystkie wielkie cywilizacje mają bogate legendy historię, nawet wierzenia, święte księgi. Nie słyszałem o czymś takim u czarnych... To jest w swojej masie dzika zwierzyna tylko ma wygląd ludzi.... Tak że weś nie pierdol i patrz w ten monitoring

Edit:

Jeszcze jakaś nadzieja na przetrwanie cywilizacji technicznej jest w Hindusach Japońcach i Chinolach... Ale i tak szkoda Europejskiego człowieka - największego osiągnięcia ewolucji...

oki...moze...ale znasz ich...?tom dzikom zwierzyne..?wiesz tyle,co ci prasa podaje...nie mozem generalizowac....mialem kiedys kumpla,czarnego...flugal po polskiemu jak stary polak...urodzil sie jako polak i byl polakiem...a byl szwarc...i co?mam go kopnac w dupe?"bo ty szwarc jestes...?"sorki...A!nie gwalcil naszych,"bialych"polek...same szly...

Forged
05-07-2008, 04:05
KUrwa jebana mać! Dalej pierdolisz jak potłuczony. Jeszcze za przykład daj mi Danzela Washingtona albo Whitey Houston. Kurwa, to są jednostki. A mówimy o społeczeństwach! Kurwa, weź daj Afryce możliwość zarządzania gospodarką, nauką, itp sprawami, a w ciągu 50 lat sprowadzą nas epoki wyprawiania skór starymi zardzewiałymi nożami, które wyprodukowali biali. Co ty mi tu pierdolisz o pojedynczym czarnuchu? Pracuję z Beżami na codzień i wiem co to za nacja... Kurwa jak ich zostawić w większej grupie samych to się zachowują jak stado pawianów! Kurwa mać, tu jest mowa o przetrwaniu cywilizacji europejskiej a wy dalej swoje multikulti. Kurwa, śniade już bez wojny zasiedliły Niemiaszków i Angoli, Żabojady mają stada czarnuchów z Maroka i innych swoich kolonii. Chuj jasny strzeli na własne życzenie jebanych białasów, bo im się wyższe cele zamarzyły (równouprawnieni itp gówna) To jest podobne do prawa jako takiego; obecnie bandyta ze względu na jebane prawa człowieka ma większe te prawa niż jego ofiara... nJeszcze będziemy beczeć baranim głosem... Tak nam ta tolerancja wyjdzie...

wlodekmir
05-07-2008, 06:19
KUrwa jebana mać!

Forged nie denerwuj się z tak rana. Masz w zupełności rację. Pracowałem u angola to wiem. Jedne tylko dziwi jak mówisz czarny do domu to by cie powiesili, żeś jakiś anty. Czy nasi możnowładcy nie czują problemu?
Odbije się nam to wszystko czkawką.

dziki2001
05-07-2008, 07:50
taaaaa, a tyle szczekali o toleracji fałszywej na forum, blahblahblah....kto tu jest prawdziwym liberałem, a kto nie...
teraz widać, kto zieje miłością bliźniego tutaj...
najchętniej, to byście wszystkie "czarne psy" spalili, na kupkę, i podpalić, nie?
rzecz w tym, jak wy traktujecie "innych" właśnie. bo samego problemu nikt nie neguje. w jakiś tam sposób istnieje.
ale dla was "czarni" to zwykłe zwierzęta, których nawet kijem byście nie tknęli. choć zatłuc ich, bylibyście chętni, i pierwsi.
zachowujecie się gorzej, niż te wszystkie napięte mohery pod kościołem, kiedy tylko ekipę tvn-u zobaczą...
choć bardziej mi się kojarzycie z bandą wieśniaków, którzy poszli z kijami w rękach, na Shreka "polować". :lol:
też był inny.

wlodekmir
05-07-2008, 08:42
Nikt by nikogo nie tłukł, tylko zobacz na świecie jak oni się zachowują, jak się panoszą, słowa nie można powiedziec bo dostaniesz w ryj albo bedzie wielki krzyk. Jeszcze kiedyś na Akademi Medycznej w Łodzi(wojskowej) studiowała grupa z Afryki. Nic tylko "ne rozumem", a wykładowca mówił naszym chłopakom, że naszych leczyc nie będzie. To są ludzie stworzeni do nicnierobienia, upolowac coś i świętowac tygodniami. Kulturę i dobrą pracę znają tylko nieliczni. Hej.

dziki2001
05-07-2008, 09:00
dlatego napisałem ...samego problemu nikt nie neguje. w jakiś tam sposób istnieje..., bo dużo prawdy w tym. ślepy nie jestem.
ale posta swojego, w najmniejszym stopniu akurat, do ciebie kierowałem.
był on do skurwysynów, którzy pełni sloganów i banałów o tolerancji, zrozumieniu etc. równocześnie ludzi traktują jak zwierzęta. choć sami, kotki lubio! :lol:

i jeszcze te wklejki pameli. no kurwa! :lol:
to już kaczor tak się na układ nie napina...
palmela, znajdź se inne hobby, na motyle zapoluj...

menel
05-07-2008, 10:00
O kuźwa. Cywilyzowane, białe społeczeństwo. :lol: Popatrzta, co się dzieje, kiedy jest rabat w MediaMarkt. :lol: Idźta do lasu obaczyć, jak szanujemy nasze płuca. W mieście wszystkie nieogrodzone trawniki obesrane raz przy razie. W parku, jebana biała hołta za wino porachuje kości. Cywilizacja?! Połowa społeczeństwa oddała przyszłość swoich białych dzieci w rąsie padalcom z pis i chamoobrony bez szkoły, pojęcia, za to z niespłaconymi kredytami. Cywilizowany biały o nicku Orzechowsky ośmiesza siebie i swoich białych mandatodawców. Zostawta na chwilę parasorkę na przystanku... Zajebią wszystko co nieprzyspawane, a i samym spawom zdarza się zmienić koordynaty. I jeszcze jedno, ilość śmieci jakie z cywilizowaną nonszalancją wyrzucamy jest zatrważająca. Spuszczamy ścierwo w płynie do wód gruntowych, z których czarpiemy, aby poić własnych pomazańców. Połowa obywateli nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem instrukcji obsługi do pralki. Cywilizowane, wolskie wesele, to spanie z mordą w sałatce i darcie sarmackiego ryja "hej sokoły" bez pół nocy. I tak można napierdalać na szejset stron. Wejrzyjta zatem we w oczy swojemu stadium rozwoju nim bedzieta palcować "o wyższości". A ty Forged z uśmiechniętym licem milijon razy szczałeś na murek niczym azor, a z portoryków łaszczysz. :lol:

Kazimierz
05-07-2008, 11:51
.... ciąg dalszy osiągnięć białego człowieka, których nie wymyśliły 'kolorowe zwierzęta":
- bomba atomowa
- nowatorskie zastosowanie bomby atomowej do edukacji 'żółtków' o wyższości białej rasy /Hiroszima, Nagasaki/
- komory gazowe i gaz zyklon
- rewelacyjna metoda likwidowania podludzi przy pomocy zwykłej rury wdechowej /kurwa, dokładnie nie wiadomo, kto wymyślił rurę jako taką?/
- skonstruowanie samolotu i wykorzystanie go do zrzucania do oceanu przeciwników politycznych zapakowanych w higieniczne worki
- stworzenie nowej gałęzi gospodarki w postaci porwań, transportu i wykorzystania na plantacjach wielu milionów podludzi z innego kontynentu
- gazy bojowe unicestwiające tysiące ludzi na polach bitew i własnej ludności w czasie pokoju
- ideologie - na czele z katolicką - pozwalające na spokojne likwidowanie całych popuplacji, czy to w "kolebce nauki" - -Europie- czy podczas podboju nowoodkrytych częśći globu, czy w czasach różnych 'rewolucji'

To tylko kilka przykładów, wynalazków, których nie dokonali kolorowi.

Ale najbardziej ośmieszyły się te 'zwierzęta", że nie wymyśliły dotąd, czy nie wyhodowały dwojga choćby egzemplarzy - okazów na miarę epokową:
- Forgeda i
- Palmeli.
Niemożnośc wyhodowania takich szczytowych osiągnięć błyskotliwych umysłów całkowicie dyskryminuje kolorowych i niezbicie dowodzi wyższości
rasy białej nad całą tą dziczą.
Obawiam się tylko, że po tym szczytowym osiągniąciu inteligencja białych wyczerpie się do cna i po dobroczyńcach ludzkośći, niebawem zostaną tylko legendy i mity wśród kolorowych ras, które niechybnie opanują w niedalekiej przyszłości naszą piękna planetę.

(chyba, że Forgedy zaczną w króliczym tempie zapładniać Palmele i zaludniać glob potomstwem. Nie ma tylko pewności, czy wirus multikulti nie przeniknął już do ich nieskalanych umysłów i nie odciśnie swego piętna w genach ich progenitury? Ryzyko takie wszak istnieje...)

Kawki, Forget?
- biała, czy czarna?

Violetta
05-07-2008, 17:56
Wiesz Pamelko, kiedyś tacy jak Ty, przekonani o wpływie koloru skóry na zachowania, dokonali doswiadczenia
Grupę dzieci o róznym kolorze skóry pochodzacych oczywiscie z biednych kregów, umieszczono w środowisku bez bodźców zewnętrznych, w tz naturze.
Jadły, piły to samo, do dypozycji miały tylko to co w lasku-ogrodzie, żadnej cwywilizacji. Eksperyment przerwano wskutek oburzenia tz "opinii społecznej" ale okres jej trwania wykazał, że poza predyspozycjami genetycznymi typu wieksza lub mniejsza ruchliwość, apetyt czy przemiana materii - dzieci się niczym nie rózniły, wyrywały sobie lepsze kąski, walczyły o dostęp do ciepła czy wody i nie miało tu żadnego znaczenia jakiego były koloru. Żaden białasek nie objął roli przywódcy ani nie wymyslił nic mądrzejszego niż inni. Szkoda że eksperyment trwał niecały rok ale i tak zdążono obaliś wiekszośc mitów.
Udowodniono relatywne znaczenie roli natury i wychowania
A tak na marginesie, nie zapominaj że osiągnięcia białej rasy maja korzenie w kulturze Summerów a oni biali nie byli. I tez korzystali z doswiadczeń innych, o których nic jeszcze nie wiemy

Thorunczyk
06-07-2008, 00:41
indianie ( pochadzacy z Indii): 88 %

Dobrze, że dodałaś, że oni z Indii pochodzą ci Indianie, bo bym pomyślał, że może z Japonii.

drdestrakszyn
06-07-2008, 00:52
W zaleznosci od koloru skory uczniowie musza uzyskac srednia:
czarni : 74%
kolorowi: 78%
indianie ( pochadzacy z Indii): 88 %
biali: 91%

i o czym to ma zaswiadczac byc?
ZE CZARNE SOM CFANSZE OD BIALASOW!!!:lol:se zalatwili i majo!
a Indianie pochodzacy z Indii to Hinduisci...?czy jakos tak...http://forum.nie.com.pl/images/icons/icon5.gif

Forged
06-07-2008, 04:44
Dobrze, że dodałaś, że oni z Indii pochodzą ci Indianie, bo bym pomyślał, że może z Japonii.

Aleś dojebał, nie ? W temacie, prawda? Ot tak tylko bezinteresownie ? :confused::mlotek:

Forged
06-07-2008, 04:46
Dr, ja ci jusz wiela razy mówił cobyś ty się w ten monitoring gapił, kurwa. Ja pierdole, co za chuj; bardziej męczący od sw. pamięci Tarantogi.

rubyjorg
06-07-2008, 16:40
A mieszkanki Koła to szprychy a te co mieszkają pod tą miejscowością to podkolanówki. Zwyczajowo indianami nazywa się rdzennych mieszkańców Ameryki zaś mieszkańców Indii zwiemy Hindusami i nie ma to nic wspólnego z religią Hindu.

rubyjorg
06-07-2008, 18:00
A ja bvyłem tuhttp://pl.wikipedia.org/wiki/Hindus i mozesz sobie sprawdzić, że nie tylko zwyczajowo.

drdestrakszyn
07-07-2008, 02:03
Dr, ja ci jusz wiela razy mówił cobyś ty się w ten monitoring gapił, kurwa. Ja pierdole, co za chuj; bardziej męczący od sw. pamięci Tarantogi.

jusz nie przesadzaj...raz czy dwa pierdoliles jakies grzmoty o tym monitoringu(co to jest?jakies zboczenie zawodowe?co ty?ochroniasz z jakiej kobry,czy inszego sekuritas?a masz gazuwe??)...i ciebie menczyc,to sama rossskosz!:lol:i taki awans??mie do profa porownujo!:dance:

danone
07-07-2008, 12:15
Ile znaczy umysł białego pokazuje chociażby umiejętność skonstruowania bomby atomowej. Pomimo tego, że cała wiedza teoretyczna (dzięki białym) jest dostępna a sama bomba została skonstruowana dziesiątki lat temu, to w XXI wieku i tak 99% krajów nie jest w stanie takiego ustrojstwa wyprodukować, kurwa!!!

Ależ jest! Tylko wtedy zazwyczaj pojawiają się izraelskie bombowce i rozpiżdżają reaktor.

Forged
07-07-2008, 12:23
Ależ jest!

Owszem, głowami i rękami rosyjskich i francuskich inżynierów, bo sami to co najwyżej mogą wielbłąda wydymać.

rubyjorg
07-07-2008, 17:06
Nie bronię nikogo ale identyczny film można w tej chwili nakręcić o białej Polsce. Jest wiele pięknych zakątków gdzie chodzą sarenki, żubry itd.są piękne dzielnice miast, ale też są rudery ,dzielnice biedy i meneli. Jest tego więcej niż większość ludzi myśli i niż ktokolwiek by chciał. Czego to jedak dowodzi? ,że polska to kraj meneli bijących każdego kto im sie nie podoba, ćpających pijących jabole i denaturat? Było by to tak tendencyjne jak ten film.

Kazimierz
07-07-2008, 21:21
Czarna dzicz bezpardonowo dokonuje zaboru białego pana:

http://zagony.ru/uploads/posts/2008-07/thumbs/1215361269_2.jpg (http://zagony.ru/uploads/posts/2008-07/1215361269_2.jpg)

http://emoty.blox.pl/resource/menel.gif

drdestrakszyn
08-07-2008, 01:03
Palmela,na ty samy zasadzie:
http://pl.youtube.com/watch?v=LdKpy03ylaA
i:
http://pl.youtube.com/watch?v=u6Il8j6IL1U&feature=related

a tera pytanie za 100pkt.
czym to sie rozni od twojego filmu...?:poke:

tygrysy666
08-07-2008, 09:13
I taka, mala uwga. Religia to Hinduizm, a nie Hindu.

@PallMall - Hindu to język -jego odmiana pakistańska to urdu.
Uczyłem się - także chinskiego i innych...
Ale gratuluję konsekwencji!
Weź tylko pod uwagę, że wszędzie są ludzie i bydło - niezależnie od koloru skóry.
A punkty preferencyjne - to już przerabialiśmy - czym tu się podniecać - nie masz innych podniet. Ponoć wy tam w tej RPA macie wyłączany planowo prąd - jak w PRL - prawda li to?

Forged
08-07-2008, 10:05
Banda czarnuchów napierdala białą dziewczynę:
http://www.youtube.com/watch?v=-xiDFtil6nY&feature=related
bez zahamowań, kopiąc, bijąc na raz w kilku!!!

Kolejne tzw społeczeństwo, któremu trza pomóc, najlepiej sprowadzając ich do Europy w większej ilości w celach koedukacyjnych.
Jebane czarnuchy w akcji:
http://www.youtube.com/watch?v=NBOIfciwM5M&feature=related

Schwytane i oddane pod sąd zwierzęta:
http://www.youtube.com/watch?v=AISxrbxn21c&feature=related

Dee Dee
08-07-2008, 11:13
Forged-tak se myśle,ze u nas takie sytuacje nie bedą miały nigdy prawa bytu.Jesteśmy takimi rasistami,że kurwa szok.
Nie tolerujemy sie nawzajem,a co dopiero kolorowych wszczynających
burdy i rozboje.Poza tym-nie ukrywajmy,nie jesteśmy dla nich ekonomicznie "rajem wyśnionym".
Nie beda sie nam zwalali na głowy tabunami.
Moge zatem spać spokojnie..przez długie,długie lata....
A,że zalali Amerykę i Europe..
Białasy same sobie winne.Nie trzeba było ich wyłapywać w siatki i przywozić jako tanią siłę roboczą.Zakladać kolonii i umożliwiać im osiedlanie sie w macierzystym kraju.
Samiśmy sobie ukręcili bat na dupe-ot co.
A teraz płacz i zgrzytanie zębów?
Co sie dziwić,ze domgają sie praw i przywilejów..
jak oni w 10 pokoleniu np.Francuzi.

krisbaum
08-07-2008, 14:03
Banda czarnuchów napierdala białą dziewczynę:
http://www.youtube.com/watch?v=-xiDF...eature=related
bez zahamowań, kopiąc, bijąc na raz w kilku!!!

Kolejne tzw społeczeństwo, któremu trza pomóc, najlepiej sprowadzając ich do Europy w większej ilości w celach koedukacyjnych.
Jebane czarnuchy w akcji:
http://www.youtube.com/watch?v=NBOIf...eature=related

Schwytane i oddane pod sąd zwierzęta:
http://www.youtube.com/watch?v=AISxr...eature=related
Jak rozumiem biali nie dokonują rozbojów, nie kopią dziewczyn itd. :lol: Fritzl i Prikopil to czarnuchy, rodziny Hitlera i Stalina wyemigrowały z Afryki do Europy w 1906 roku, minęły dwa lata, zanim ze suahili przestawili się na niemiecki i ruski. Czystek etnicznych w republikach byłej Jugosławii dokonywały najemne kompanie smoluchów z Kenii a największą pedofilską mafią są oczywiście czarni :lol:

Forged
08-07-2008, 15:13
Fanzol fanzol dalej Ślązaczku :lol:
Weź se sprowadź ze 4 czarne rodzinki do sąsiedztwa i poczekaj aż się zaczną mnożyć i zasiedlać dzielnicę. Szybciutko do goroli spierdolisz...

Najlepiej tego z familią z poniższego filmiku:
http://www.youtube.com/watch?v=XeZSLmlb4dU&feature=related

krisbaum
08-07-2008, 18:01
Może do Chojnic?
http://wiadomosci.onet.pl/1784895,11,item.html
w Słupsku (Pomorskie) zaczął się proces 25-letniego Pawła P. z Chojnic, oskarżonego o zamordowanie swojej życiowej partnerki, przerwanie jej ciąży oraz znieważenie zwłok.
Paweł P. - ciekawe jakie to czarnuchowate nazwisko?

I mi się jeszcze przypomniało, ze świeżutkiego NIE:
"W Łodzi trzech panów w wieku 19,26 i 27 lat napadło na 30 latka, który spacerował w parku. Mężczyzna został przewrócony na ziemię i skopany. Napastnicy skradli mu złotówkę (1 PLN)".
To pewnie też były czarnuchy :lol:

I jeszcze jedno, dobre dziesięć lat temu, w Bytomiu bodajże, dwóch skurwieli napadło na faceta, skopali, wydłubali mu oczy by ich nie mógł rozpoznać i skradli całe dwa zeta jakie miał przy sobie. Więc nie pierdol mi tu o czarnuchach, bo swoich bandytów mamy niezgorszych.

tygrysy666
08-07-2008, 21:29
Wklejam zdjecia zamordowanych przez czarnuchow od stycznia 2008 tylko w samym Londynie. Tylko w Londynie.
Tak wyglada multiculti.

Ofiary zostaly najczesciej zadzgane przez czarnuchow. Zaden bialy chlopak nie bral udzialu w zadnym z tych morderstw. ~..................

@PallMall - ty naprawdę już masz obsesję - wśród białych jest równie dużo bydła i nie mam zamiaru licytowć się z Tobą we wklejeniu nazwisk i opisów zbydlecenia - wystarczy mi przejść przez Siedlce gdzie mam szczęście mieszkać lub po Warszwie wieczorem.

Forged
10-07-2008, 21:50
Ponad 30 ludzi, którzy próbowali nielegalnie przedostać się z Afryki do Europy, słabych, głodnych i odwodnionych uratowano nieopodal wybrzeży Hiszpanii. Jednak na pomoc dla 15 osób było już za późno - poinformowała hiszpańska policja.

Hiszpańska straż wybrzeża natrafiła na dryfującą łódź, 40 kilometrów od brzegu. Jej silnik przestał działać kilka dni temu. Na pokładzie znaleziono 33 całkowicie wycieńczonych ludzi. część z nich trzeba było nieść na rękach.

Niestety z ustaleń policji wynika, że 15 osób nie udało się uratować. Większość śmiertelnych ofiar wycieńczenia to dzieci. Ich ciała zostały wyrzucone za burtę przez pozostałych pasażerów łodzi
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,5444717,Hiszpania__15_osob_zmarlo_z_wycien czenia_na_zepsutej.html?skad=rss

Dee Dee
10-07-2008, 21:56
Ale czego to ma dowodzić Forged?

Palmela,te statystki są straszne,dają do myslenia,ale tak jest
na całym swiecie.
U mnie w mieście są takie dzielnice do których po zmroku nie
wejdziesz bo zarobisz kose,gwałt,w najlepszym wypadku pobicie
i kradzież.I robią to białe,zbydlęcone istoty...białe..
Nawet Romowie nie mają odwagi na takie wyskoki.

rubyjorg
10-07-2008, 21:59
Wybacz Forged ale według mnie ci ludzie nie porwali się na taką odyseję z dobrobytu. Musieli być naprawdę zdesperowani, że ryzykowali życie swoje i swoich bliskich. Może powiesz ,że wyrzucanie zmarłych za burtę było nieludzkie ale podróż z trupami na jednej łodzi w upale?Nie lubicie kolorowych wasza sprawa ale to nie był akurat przykład który mógł by mi ich obrzydzić.

Forged
10-07-2008, 22:07
No przeca że po europejski socjal. Bo przecież nie po to by pracować!
A tę biedę to niby dlaczego mają? A co by zrobili jakby Europy nie było? Dalej by się z tej biedy zabijali dzidami i zjadali ?

ryba
10-07-2008, 22:22
A co by zrobili jakby Europy nie było? Dalej by się z tej biedy zabijali dzidami i zjadali ?

No, nie ! Kurwa, Kolor, rozwaliles mnie totalnie !
Jak chcesz sobie wyobrazic, co by zrobili, gdyby Europa im sie w historie nie wpierdolila, to zadaj sobie odrobine trudu i sprobuj poznac nieco te historie, do cholery jasnej !
A zareczam, ze bedziesz mial niemaly klopot, jesli nieobznajomiony jestes, bo jak zaczniesz zrodel szukac, szybko sie zorientujesz, ze dla Europejczykow historia Afryki to biala, czy raczej CZARNA plama. Egipt ma tylko dla nas jakas historie, a i tak nie jestesmy sklonni go z Afryka utozsamiac. Moze nie ?
Jak juz cos, to sie zaczyna gdzies tam od Portugalczykow. A i tez nie chwalebnie... dla Portugalczykow zwlaszcza.

Forged
10-07-2008, 22:45
Ryba, co Ty chcesz mi wmówić? Że Afrykanie zbudowali by cywilizację jaką mamy obecnie gdyby tylko Europa im nie przeszkodziła :lol: Chyba taką jak zapomniane przez bobra plemiona dzikich w Amer Płd. czy Aborygeni. Można to od biedy nazwać cywilizacją. Ale rozwoju technicznego naukowego (powinnaś bobru dziękować żeś Europejka i masz wiedzę jaką masz) się tam za chuja byś nie doczekała...
Przestań, proszę...

ryba
10-07-2008, 22:48
Ryba, co Ty chcesz mi wmówić? Że Afrykanie zbudowali by cywilizację jaką mamy obecnie gdyby tylko Europa im nie przeszkodziła :lol: Chyba taką jak zapomniane przez bobra plemiona dzikich w Amer Płd. czy Aborygeni. Można to od biedy nazwać cywilizacją. Ale rozwoju technicznego naukowego (powinnaś bobru dziękować żeś Europejka i masz wiedzę jaką masz) się tam za chuja nie byś nie doczekała...
Przestań, proszę...

Nie, Kolor, tego Ci wcale nie chce wmowic. Tylko na tyle stac Twoja wyobraznie?
A propos tej wiedzy, jaka mam - tam bym sie z pewnoscia nie doczekala. I ci wszyscy, co nie doczekaja, w duzej mierze, jesli nie w najwiekszej, Europejczykom to zawdzieczaja....
To, jak z kolei z Twoja wiedza?
Cos wiesz o "przedeuropejskiej" historii Afryki?

Forged
10-07-2008, 22:56
Rybko, nie wystrzel mi tylko z prehistorycznymi ruinami odnajdywanymi w Afryce. Bo mają się do Czarnych jak Piramidy w Gizie do Egipcjan.
Tyle o nich wiadomo, że są. Ale kto jest ich autorem to tylko spekulacje.

ryba
10-07-2008, 23:09
Rybko, nie wystrzel mi tylko z prehistorycznymi ruinami odnajdywanymi w Afryce. Bo mają się do Czarnych jak Piramidy w Gizie do Egipcjan.
Tyle o nich wiadomo, że są. Ale kto jest ich autorem to tylko spekulacje.

Ja niczym nie zamierzam tu strzelac. A te ruiny, to na pewno pozostalosc po zielonych ludzikach, albo Europejczykach, ktorzy tam przypadkiem zabladzili. No, tylko dlaczego nazywasz je prehistorycznymi ? One jak najbardziej pochodza z czasow, ktore nazywamy historycznymi. Tylko cholernie malo o nich wiadomo, podobnie jak kiedys malo bylo wiadomo o riunach w Ameryce Poludniowej i Srodkowej. Tak malo, ze w zasadzie w odniesieniu do tamtego terenu mozna mowic "prehistoryczne", skoro historia dla nas tam istnieje tylko jako zapisy europejskie, a te sa zbyt pozne.
A teraz pomysl, dlaczego tak malo o nich wiadomo, dlaczego one jakby "nie maja historii" ?

Forged
10-07-2008, 23:19
O tych wszystkich ruinach wiadomo tyle że pochodzą z okresu około 9 tys lat p.n.e. To że wówczas działo się na całej Ziemi bardzo "ciekawie" świadczą występujące na całym globie prawie zgodne legendy o "bogach, skrzydlatych postaciach, zabieranych do nieba".
Poza tym, wszystkie te starożytne budowle mają to do siebie, że nie można określić ich wieku bo są z kamienia. Nie występują w nich szczątki drewna itp a zatem nie można użyć w ich wypadku datowania węglem "C coś tam". Może gdy do piachu pójdzie obecny kustosz Gizy to coś się wyjaśni: dlaczego Sfinks nosi wyraźne ślady erozji spowodowanej wodą. Co się pod nim znajduje. I być może zostaną wpuszczone łaziki w tajemnicze szyby w Piramidach...

ryba
10-07-2008, 23:31
O tych wszystkich ruinach wiadomo tyle że pochodzą z okresu około 9 tys lat p.n.e. To że wówczas działo się na całej Ziemi bardzo "ciekawie" świadczą występujące na całym globie prawie zgodne legendy o "bogach, skrzydlatych postaciach, zabieranych do nieba".
Poza tym, wszystkie te starożytne budowle mają to do siebie, że nie można określić ich wieku bo są z kamienia. Nie występują w nich szczątki drewna itp a zatem nie można użyć w ich wypadku datowania węglem "C coś tam". Może gdy do piachu pójdzie obecny kustosz Gizy to coś się wyjaśni: dlaczego Sfinks nosi wyraźne ślady erozji spowodowanej wodą. Co się pod nim znajduje. I być może zostaną wpuszczone łaziki w tajemnicze szyby w Piramidach...

Oj, kochany... To my nie o tych samych ruinach mowimy :)
A te, o ktorych Ty mowisz, to istotnie ciekawa rzecz. Pomijam problem, czy one pochodza rzeczywiscie sprzed ok. 10,5 tys lat temu (tak sie czesciej datuje, rzadziej sprzed 11 tys. jak piszesz), bo zgody na ten temat nie ma. Czy jednak mozna ich pochodzenie tlumaczyc metoda Dänikena ? Ja tam nie jestem zwolenniczka tego pana.
SF kocham wrecz, a on uprawia cos blizszego fantasy, ktorej serdecznie nie znosze.

W kazdym razie - ja musze isc spac i zapomniec na dzisiaj o problemach Czarnego Ladu :D
Dobranoc !

Forged
11-07-2008, 00:01
Te statki, lodki z czarnuchami co chca do Europy ja nazywam 'lodzie trojanskie'

http://bp1.blogger.com/_dBiiM9lreyw/SHN0T8rBcDI/AAAAAAAAAM4/DqUG1txt2YY/s400/begging.jpg
http://www.roumazeilles.net/news/fr/wordpress/wp-content/uploads/gorilla.JPG
Jeden obraz za tysiąc słów

Przy czym krzywdzę piękne Goryle Górskie. Jakoś w ich oczach widać więcej czegoś takiego "inteligentnego, ludzkiego"...

tygrysy666
11-07-2008, 17:50
"C coś tam". @Forged C-14

Kazimierz
22-07-2008, 22:36
Fajne życie maja niektóre babcie w multi-kulti!

http://zagony.ru/admin_star/other/thumbs/1216724491_11.jpg (http://zagony.ru/admin_star/other/1216724491_11.jpg) click

http://emoty.blox.pl/resource/th_0girl_spruce_up.gif

Kazimierz
23-07-2008, 18:09
Przecież Ty, Pamelo, jesteś sztandarem multi-kulti wśród czarnych.
Prawdziwy wyznawca mono-kulti spierdala do swoich.
A Twoich wypocin dowodzących, że czarni to bydło - od dawna nie czytam....

tygrysy666
23-07-2008, 19:23
@Pal - to już, qrwa, nudne - wiecznie wklejasz czarnych mordujących i gwałcacych pięknych bialych.
Znam tylu bialych chujów ktorzy zakasowują najgorsze bydło każdego koloru, że...

rubyjorg
23-07-2008, 22:10
To po chój tam siedzisz. Przyjeżdżaj do ojczyzny, tu czarnoskórych jak na lekarstwo. U nas wpierdolą ci i zgwałcą na pewno biali. Tu cię kolorowy nie tknie a okradnie cię na pewno biały rodak. Zapraszamy i czekamy.

Kazimierz
23-07-2008, 22:53
Pam...nie .....

Co z Toba jest nie tak, Pam?
A własnie, że jest tak, Org!
http://emoty.blox.pl/resource/th_0girl_spruce_up.gif

Kiełbol
23-07-2008, 22:54
Jedyne wytłumaczenie to to,że została zgwałcona przez murzyna albo i murzynów... Albo miała pecha,że jej pierwszym był czarny z wielką pałą i uraz jej pozostał straszliwy...

fioletowa chmura
23-07-2008, 22:58
Jedyne wytłumaczenie to to,że została zgwałcona przez murzyna albo i murzynów... Albo miała pecha,że jej pierwszym był czarny z wielką pałą i uraz jej pozostał straszliwy... albo msci sie ze biali takich wielkich nie maja . . .:lol:

ale tak powaznie to moze zabrzmi to naiwnie ale, do kurwy nedzy, kazdy czlowiek jest taki sam, mogli nas wszystkich zielonych zrobic i byloby git

ksionc
23-07-2008, 23:55
Te, obłoczek, jak będziesz tak napierdalać posty, jak królik młode, to nie nadążę czytać!

ks